Villarreal – Getafe typy (27.02)

Przed nami bardzo ciekawe spotkanie w ostatnim meczu aktualnej kolejki La Liga. Villareal podejmie drużynę Getafe, która jest w bardzo trudnym momencie sezonu. Jednak również i Villareal nie ma wielkich powodów do radości przed dzisiejszym meczem. Dlaczego? O tym w dalszej części naszej analizy. Zapraszamy!

Villareal Getafe typy

Jeszcze nie tak dawno Villareal był uważany za niezwykle poukładaną drużynę, która w tym sezonie może być czarnym koniem. Viilareal bardzo dobrze radził sobie choćby w meczach z Realem Madryt, z czego jeden wygrał a drugi przegrał wynikiem 2:3. Również mecze z Barceloną czy Atletico nie szły wybitnie źle. Niemniej jednak, z czasem drużyna osłabła a kontuzje poszczególnych piłkarzy nie pomagają zespołowi.

Z kolei drużyna Getafe walczy o to, aby wyjść ze strefy spadkowej. Akurat dziś, trafił jej się do tego bardzo zły rywal, ponieważ Villareal pomimo ostatnich 4 przegranych meczów, dziś z takim rywalem ma idealne szanse na przełamanie. Skutkiem tego, idziemy w stronę gospodarzy, którzy dziś, będą szukać przełamania, na własnym boisku, z bardzo słabym rywalem, który zajmuje przedostatnie miejsce w La Liga!

Typ: Villareal (1,70) Superbet

Czytaj również:  Chelsea - Real Madryt typy i analizy