Gdzie obstawiać football? Typy piłka nożna.

Piłka nożna to zdecydowanie najchętniej typowana dyscyplina sportowa. Wpływ na to ma duża dostępność rynków oraz szeroki wybór wśród ofert licznych bukmacherów. W poniższym artykule postaramy się wskazać, gdzie najlepiej obstawiać piłkę nożną.

Gdzie obstawiać zakłady na piłkę nożną?

Na potrzeby tego artykułu przeanalizowaliśmy oferty bukmacherów, biorąc pod uwagę łącznie 14 kryteriów. Najlepszy wynik osiągnęły Fortuna i forBET, zgarniając niemal komplet punktów. Tuż za nimi z wynikiem 11 punktów uplasował się TOTALbet. Poniżej po krótce przedstawimy naszych faworytów, byś wiedział, gdzie typować piłkę nożną.

Fortuna

W naszej ocenie to zdecydowanie najlepszy operator do typowania piłki nożnej, który w każdym kryterium wykazał się maksymalnym dopracowaniem. Atrakcyjna oferta powitalna dodatkowo motywuje do założenia tam konta.

Zakłady na żywo oferowane przez Fortunę zadowalają szerokim wyborem i dynamicznymi reakcjami na wydarzenia. Co więcej, gracze zyskują dostęp do naprawdę dużej liczby rynków. Również liczba transmisji kształtuje się na zadowalającym poziomie. Gracze mogą oglądać wydarzenia z najważniejszych lig na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Oczywiście aby uzyskać dostęp do transmisji należy pamiętać o konieczności wytypowania co najmniej jednego zakładu i utrzymaniu dodatniego bilansu konta.

Co jeszcze zwróciło naszą że Fortuna udostępnia zakłady długoterminowe na wszystkie rozgrywki. Co więcej, baza zakładów jest na bieżąco aktualizowana, co sprawia, że gracze zyskują dostęp do wielu ciekawych opcji.

Punkt musieliśmy odjąć za ofertę przedmeczową. Choć znajdą się tam najważniejsze rynki, to brakuje kilku ciekawych opcji. Co więcej, brakuje najważniejszych statystyk. Jednak mimo tego niewielkiego braku oferta kształtuje się naprawdę ciekawie.

forBET

Bukmacher podszedł niezwykle starannie do przygotowania oferty najczęściej typowanego sportu, co pozwoliło mu osiągnąć wysoką pozycję w naszym rankingu. Na szczególną uwagę zasługuje szeroka oferta przedmeczowa. forBET zdaje sobie sprawę z tego, że jest to kluczowy element oferty, dlatego zaproponował swoim graczom ponad 200 rynków. Inną ciekawą opcją jest możliwość tworzenia własnych zakładów, co dodatkowo poszerza ofertę.

Czytaj również:  2 liga polska – jak ją typować?

Mówiąc o zaletach oferty forBET nie możemy pominąć wysokości kursów. forBET gwarantuje naprawdę wysokie nagrody. Szczególnie atrakcyjnie kształtuje się ona w przypadku Premier League – 2.95%, Serie A – 3.14% oraz Bundesligi 3.00%.

Niestety słabsza okazała się oferta na żywo. Lista dostępnych zakładów jest niewielka i brakuje w niej transmisji na żywo.

TOTALbet

Ten bukmacher wysuwa się na prowadzenie w niemal każdym zestawieniu dotyczącym typowania rozgrywek znajdował się w czołówce. Nikogo nie powinno wobec tego dziwić, że w całościowym ujęciu piłki nożnej TOTALbet znajdzie się niemal na szczycie rankingów.

Wielkim plusem tego operatora jest szeroka dostępność oferty przedmeczowej, która zawiera aż 300 rynków. Nie da się ukryć, że jest to obecnie najszersza oferta. Jednak również w przypadku zakładów na żywo oferta nie pozostaje w tyle. Tutaj gracze mogą typować niemal 200 rynków. Całość oferty doskonale uzupełniają zakłady łączone i rozbudowane zakłady specjalne, tworzone bezpośrednio na potrzeby wybranych spotkań.

Punkty TOTALbet stracił na słabej ofercie transmisji na żywo. Tutaj zauważalne są widoczne braki, po których usunięciu operator ten może się okazać prawdziwym liderem w kategorii typowania piłki nożnej.

Jak typować piłkę nożną?

Wiedząc już u kogo najlepiej typować piłkę nożną, warto również wiedzieć, na co należy zwracać uwagę by zwiększyć swoje szanse na wysokie wygrane.

  • Nie ograniczaj się wyłącznie do podstawowych rynków. Sprawdź swoje możliwości przy typowaniu różnych zakładów.
  • Typuj także zakłady na żywo. Pamiętaj, że w meczach piłki nożnej często pojawiają się zwroty akcji. Typując zakłady na żywo zwiększasz swoje szanse na szybką reakcję. Analizując przebieg spotkania możesz zapoznać się z przebiegiem spotkania i tym samym zwiększyć swoją szansę na wygraną.
  • Nie zamykaj się na statystyki – piłka nożna jest sportem, którego nie da się zamknąć w statystykach. Właśnie dlatego powinieneś być na bieżąco z sytuacją na boisku. Oglądając większość spotkań będziesz podejmował lepsze decyzje. Pamiętaj, że statystyki dadzą Ci wyłącznie wiedzę teoretyczną, która często nie ma pełnego odzwierciedlenia do sytuacji na boisku.
  • Korzystaj z wiedzy ekspertów – nie da się być na bieżąco ze wszystkimi informacjami z piłkarskiego świata. Właśnie dlatego warto śledzić analizy z najważniejszych wydarzeń sportowych. Możesz skorzystać z naszej bazy wiedzy, a także na bieżąco zapoznawać się z informacjami dostępnymi na programach o tematyce piłkarskiej.
  • Wybierz najlepszego bukmachera – możesz bazować na naszym zestawieniu lub spróbować znaleźć swojego operatora na własną rękę. Jednak ważne, byś w trakcie poszukiwania odpowiedniego bukmachera skupił się nie tylko na wysokości kursów ale dodatkowo przeanalizował ofertę na zakłady przedmeczowe i w formule na żywo, a także dostępność promocji stałych.
Czytaj również:  Zakłady bukmacherskie na niższe ligi piłkarskie