Gdzie znaleźć kupony bukmacherskie?

Kupon bukmacherski to podstawa do zawarcia zakładu. Zawiera najważniejsze informacje, na podstawie których można określić ewentualną wygraną. Gracze, którzy nie mają pomysłu na samodzielny kupon zawsze mogą wybrać typy bukmacherskie kupony stworzone przez innych graczy, jak również ekspertów. W tym miejscu powiemy, czym są gotowe kupony bukmacherskie, a także, gdzie można je znaleźć.

typy bukmacherskie kupony

Co to jest kupon bukmacherski? – typy bukmacherskie kupony

Kupon bukmacherski zawiera najważniejsze informacje dotyczące zakładu pomiędzy graczem i bukmacherem. Na takim kuponie znajdują się selekcje, czyli zdarzenia sportowe okraszone odpowiednim kursem. Jeśli jest to jedno zdarzenie, jest to zakład pojedynczy. Jeśli dodamy kilka selekcji, jest to zakład kombinacyjny, którego kurs całkowity to iloczyn kursów poszczególnych selekcji. Z kolei mnożąc kurs całkowity przez stawkę zakładu otrzymujemy EW, czyli ewentualną wygraną, którą gracz otrzyma, gdy jego typy bukmacherskie kupony okażą się słuszne. U legalnych bukmacherów w Polsce, kupon bukmacherski zawiera także informacje na temat podatków, a zatem 12-procentowego podatku od stawki oraz ewentualnie 10-procentowego podatku od wygranej powyżej 2280 zł.

Jeśli nie masz pomysłu na to, jakie zdarzenia sportowe wybrać, aby stworzyć kupon samodzielnie, zawsze możesz wykorzystać typy bukmacherskie kupony stworzone przez innych graczy, jak również ekspertów w dziedzinie sportu.

typy bukmacherskie kupony

Gotowe kupony bukmacherskie od innych graczy

Niektórzy bukmacherzy umożliwiają swoim klientom dzielenie się kuponami bukmacherskimi. Można to zrobić chociażby za pośrednictwem chatu na żywo. Inne serwisy proponują coś na zasadzie „giełdy kuponów bukmacherskich”, na której można sprawdzać kupony stworzone przez innych graczy. Wystarczy wybrać interesujące nas parametry, aby szybciej odnaleźć odpowiednie kupony. Co ważne, zaletą tego rozwiązania jest możliwość „skopiowania” kuponu bezpośrednio na nasze konto. Można oczywiście zmienić stawkę lub wprowadzić dodatkowe selekcje, modyfikując kupon pod kątem indywidualnych potrzeb. Wybierając typy bukmacherskie kupony innych graczy warto mieć jednak na uwadze, że ich rzetelność bywa bardzo różna.

Czytaj również:  Porady bukmacherskie. 10 sposobów dla graczy w sekcji polskiej piłki nożnej.

Gotowe kupony często są udostępniane także na portalach społecznościowych, na grupach poświęconych bukmacherce. Tutaj jednak otrzymujemy screen kuponu, który następnie odtwarzamy na naszym koncie, o ile oczywiście zgadzamy się z jego założeniami. Nie do przecenienia jest także forum bukmacherskie, na którym codziennie można znaleźć gotowe kupony od wielu graczy związane z wieloma dyscyplinami sportu.

typy bukmacherskie kupony

Typy bukmacherskie kupony od ekspertów – typy bukmacherskie kupony

Eksperci związani ze sportem często nawiązują współpracę z bukmacherem. Taka współpraca sprawia, że ekspert dzieli się ze swoimi fanami typami bukmacherskimi i zachęca ich do obstawiania. To kolejny sposób na znalezienie gotowych kuponów, bez czasochłonnych analiz. Czy typy bukmacherskie kupony ekspertów są skuteczniejsze od tych, tworzonych przez anonimowych graczy? No cóż, różnie to bywa! Ciężko nie odnieść wrażenia, że niektórzy eksperci budują te kupony nieco „na Jana”, czyli bez podparcia analizami i statystykami. Niemniej jednak, jeśli nie masz pomysłu na to, jaki zakład obstawić, zawsze możesz posłużyć się takimi kuponami.

typy bukmacherskie kupony

Jak budować wartościowe kupony bukmacherskie?

Typy graczy oraz ekspertów mogą być bardzo pomocne, ale warto je traktować jako ułatwienie, a nie jako jedyny sposób obstawiania zakładów. W szerszej perspektywie warto bazować na swojej wiedzy, doświadczeniu oraz intuicji i samodzielnie budować typy bukmacherskie kupony. W jaki sposób można tworzyć bardziej wartościowe typy? Najlepszym sposobem jest dokładna analiza przedmeczowa, która pozwala wykryć wszelki czynniki mogące mieć wpływ na przebieg spotkania. Na podstawie takiej analizy można określić prawdopodobieństwo danego wyniku, a następnie ocenić, czy kurs proponowany przez bukmachera na taki scenariusz jest opłacalny. Chociaż analiza wymaga poświęcenia własnego czasu, w wielu przypadkach pozwala poprawić efektywność kuponów.

typy bukmacherskie kupony

Co wpływa na atrakcyjność kuponu? typy bukmacherskie kupony

Budując kupon bukmacherski zależy nam oczywiście na tym, aby uzyskać możliwie jak najwyższą ewentualną wygraną, a zarazem, aby mieć realne szanse na jej zgarnięcie. Dlatego też, warto dołożyć wszelkich starań, aby sytuacja wyjściowa była możliwie jak najlepsza. Pierwszym czynnikiem jest oczywiście kurs – warto przestudiować oferty kilku bukmacherów, aby sprawdzić, w którym serwisie można obstawić interesujący nas wynik po najwyższym kursie.

Czytaj również:  Rodzaje najpopularniejszych zakładów bukmacherskich

Do tego dochodzą liczne promocje oraz bonusy, dzięki którym typy bukmacherskie kupony mogą być jeszcze bardziej dochodowe. Tutaj warto wymienić chociażby zakłady bez ryzyka, a także cashbacki, czyli zwroty środków przy przegranych kuponach. Dostępne są także promocje, które pozwalają zwiększyć kurs całkowity na kuponie. Jeśli interesują Cię promocje bukmacherskie wpływające na wartość kuponu, bukmacherem godnym polecenia jest Superbet.