Jak transfery (przelewy) online mają wpływ na obstawianie?

Transfery w świecie sportu kojarzą się przede wszystkim ze zmianą klubu przez zawodnika. Latem i zimą obserwujemy ruchy transferowe, emocjonując się tym, gdzie w kolejnych meczach będą grali najlepsi piłkarze czy przedstawiciele innych dyscyplin. Jednak transfery online w świecie zakładów bukmacherskich odnoszą się do przelewów pieniędzy. W ostatnich latach pojawiło się znacznie więcej opcji płatności, co znacząco wpłynęło na obstawianie zakładów.

Jak można przetransferować środki na konto bukmachera?

Gracze, którzy obstawiali zakłady bukmacherskie w pierwszych serwisach online mieli do dyspozycji bardzo ograniczony wybór transferów online. Można było wpłacić pieniądze przelewem bankowym lub też tradycyjnym przekazem pocztowym. Pieniądze na koncie pojawiał się dopiero po kilku dniach roboczych. Dopiero z czasem pojawiły się pierwsze błyskawiczne transfery online obsługiwane przez zewnętrzne platformy pośredniczące (np. PayU, Dotpay, Przelewy24). To pozwoliło na realizowanie ekspresowych wpłat na konto bukmacherskie.

Pojawiły się także inne metody płatności: przelew bezpośrednio z karty płatniczej, karta przedpłacona Paysafecard, portfele elektroniczne (np. Skrill czy Neteller), a w ostatnich latach prym wiedzie BLIK czyli przelew mobilny. A zatem, realizując transfery online na konto bukmachera gracze dysponują dzisiaj szeroką gamą możliwości, a to oczywiście wpływa na większą wygodę w trakcie korzystania z serwisu.

Szybkie wypłaty z konta bukmacherskiego

Branżę bukmacherską bardzo mocno odmieniły przelewy błyskawiczne na konto gracza. O ile kilka lat temu ekspresowe transfery online na konto bukmacherskie były standardem, o tyle już szybkie wypłaty należały do rzadkości. Dziś wielu bukmacherów pozwala nam wypłacić pieniądze na konto w przeciągu kilku minut. Efekt? Gracz w ciągu jednego dnia może obstawić zakłady w kilku różnych serwisach bukmacherskich obracając tymi samymi pieniędzy! Po wpłaceniu i ewentualnej wygranej u jednego bukmachera, gracz wypłaca pieniądze i transferuje je do innego bukmachera, aby obstawić nadchodzące zdarzenia po wyższym kursie lub po to, aby skorzystać z ciekawe promocji.

Czytaj również:  Gdzie znajdziemy typy piłkarskich ekspertów?

Jak błyskawiczne transfery online odmieniły bukmacherkę?

Dawniej gracze przywiązywali się do jednego bukmachera i w dużej mierze było to spowodowane właśnie wolnymi transferami online. Graczom nie opłacało się wypłacać pieniędzy z jednego konta i czekać kilku dni na to, aby przelać je do innego bukmachera. Dziś wielu graczy korzysta z usług wielu bukmacherów. W ten sposób można obstawiać interesujące zdarzenia po najbardziej korzystnych kursach, a także korzystając z wielu promocji bukmacherskich. Zwłaszcza, że standardem u wielu bukmacherów jest promocja, w ramach której bukmacher oferuje wybrane wydarzenia po specjalnie podwyższonym kursie. To przyciąga wielu klientów.

Jak postępują gracze? Jednego dnia odbierają zakład bez ryzyka u bukmachera A. Niezależnie od tego czy trafią, czy też nie, od razu wypłacają pieniądze (o ile nie obowiązywał warunek obrotu). Gdy zauważą korzystaną ofertę u drugiego bukmachera, wpłacają pieniądze do jego serwisu. Dotyczy to również aplikacji mobilnych. Reasumując, ekspresowe i łatwo dostępne transfery online wpłynęły na to, że coraz większa liczba graczy korzysta z usług kilku bukmacherów jednocześnie, nie musząc przy tym posiadać pieniędzy u każdego z tych bukmacherów w danej chwili.

O czym należy pamiętać korzystając z opcji szybkich płatności?

Transfery online to ogromne udogodnienie w świecie zakładów bukmacherskich. Korzystając z nich należy jednak pamiętać o kilku „ale”. Przede wszystkim, wpłacają pieniądze warto pamiętać, że będą one dostępne do wypłaty po zrealizowaniu jednokrotnego obrotu. Ma to związek z zapobieganiem praniu brudnych pieniędzy. Jeśli gracz dokonuje wpłaty z myślą o skorzystaniu z bonusu powitalnego, musi także pamiętać, że wypłatę będzie można zrealizować dopiero po wykonaniu warunku obrotu.

Istotną kwestią jest także szybka rejestracja i weryfikacja konta. Transfery online są dostępne już po szybkiej rejestracji, ale gracz może jedynie wpłacać pieniądze. Aby wypłacić pieniądze z konta bukmacherskiego trzeba już przejść proces weryfikacji. No i nie każdy bukmacher obsługuje ekspresowe wypłaty z konta. Choć powoli stają się one standardem, u niektórych bukmacherów szybkie wypłaty są dostępne jedynie w godzinach pracy bukmachera. Bukmacher musi bowiem przetworzyć i zaakceptować żądanie wypłaty.

Czytaj również:  Czy statystyki piłkarzy mają duże znaczenie podczas obstawiania?

Który bukmacher posiada błyskawiczne transfery online?

W tej kwestii na pewno warto pochwalić legalnego bukmachera Superbet. Wpłacając pieniądze na konto tego bukmachera dostępne są różnorodne transfery online: ekspresowe przelewy bankowe (Tpay, Przelewy24), płatności mobilne BLIK, karta płatnicza, karta przedpłacona Paysafecard, transfer z konta Revolut, a także portfele elektroniczne Skrill i Neteller. Superbet należy również do bukmacherów, którzy oferują swoim klientom ekspresowe wypłaty z konta. Jest to zatem dobry wybór dla graczy, dla których szybkie i wygodne transfery online są podstawowym udogodnieniem.