Tottenham – Manchester United typy i analizy

Kolejny dzień i kolejny szlagier w Premier League. Dziś zmierzą się dwa zespoły, które mają bogatą historię i świetnych piłkarzy. Tottenham podejmie na własnym stadionie Manchester United. Kursy na to wydarzenie są bardzo zbliżone, ponieważ faktycznie, bardzo trudno jest znaleźć faworyta tego spotkania. Skutkiem tego, pójdziemy z naszym typem w nieco inną stronę. Zapraszamy!

Tottenham Manchester United

Patrząc na dzisiejszy mecz, w lepszej sytuacji wydaje się być Manchester United. Pomimo wielu absencji, skład nada pozostaje być dość stabilny i pewny. Tego samego nie może powiedzieć Tottenham, w którym to największym brakiem będzie podstawowy bramkarz, czyli Hugo Lloris. Pomimo tego, nie ma żadnej pewności co do tego, czy Manchester United będzie w stanie wykorzystać w pełni sytuację Tottenhamu.

W samym Tottenhamie, ma nadal kto strzelać, ponieważ w świetnej dyspozycji jest obecny w dzisiejszym składzie Harry Kane, który jak co sezon, kompletuje dużą ilość goli. Ma ich na ten moment 24 i nie zatrzymuje się. Z drugiej strony jest Rashford, który ma aktualnie 15 trafień. Według nas, obie drużyny będą miały dziś wiele momentów, co przełoży się na dodatni wynik bramkowy.

Typ: Over 3.5 (2.60) Superbet

Czytaj również:  Anglia U21 - Niemcy U21