Jaki system bukmacherski na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej

Zbliżające się mistrzostwa świata w piłce nożnej to idealny moment na to, by przygotować się do typowania. Do rozegrania jest sześćdziesiąt cztery spotkania, dlatego warto odpowiednio przygotować się do typowania. Oczywiście nikt nie będzie w stanie wyręczyć graczy, podając sprawdzone rozwiązania, jednak postaramy się podpowiedzieć, w jaki sposób rozsądnie zagospodarować środki.

Typowanie Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej – strategie stawkowania

Każdy doświadczony gracz posiada swój własny system stawkowania, który zbudowali podczas poprzedniego mundialu. Jednak nowi gracze powinni wiedzieć jak się do tego przygotować. Strategie doboru kwot zakładów najlepiej podzielić na cztery kategorie:

  • przed właściwym startem imprezy,
  • na fazę grupową,
  • na 1/8 finału i ćwierćfinały,
  • na półfinał i mecze finałowe.

Z uwagi na to, że każdy gracz dysponuje innym budżetem, nie będziemy wskazywać określonych kwot. Najlepiej typować w zgodzie z własnymi możliwościami.

W jaki sposób typować spotkania przed mundialem?

Na tym etapie naszym zadaniem jest wytypowanie drużyn, które w naszej ocenie awansują do półfinału/finału lub które uzyskają określone miejsce w mistrzostwach. W tym fragmencie należy typować drużyny, które mają duże szanse, a także wybieramy bukmacherów z najwyższymi stawkami. Na tym etapie tak naprawdę wszystko się może zdarzyć dlatego warto podjąć ryzyko, by po zakończeniu rozgrywek uzyskać naprawdę dobry wynik. Uważamy, że na tym etapie gry najlepiej wytypować trzy drużyny, a następnie zastosować system płaskiej stawki, typując każdy kupon kwota stanowiącą 2% całego kapitału.

W jaki sposób typować spotkania grupowe?

Ten etap składa się z czterdziestu ośmiu spotkań, na które najlepiej przeznaczyć nie więcej niż 50% kapitału. W związku z tym, że składy grup są znane od dłuższego czasu, dlatego już wcześniej można przygotować swoją rozpiskę faworytów. Oczywiście wraz z przebiegiem mundialu można dowolnie modyfikować ten plan, by w razie potrzeby wprowadzić stosowne zmiany. Na tym etapie najlepiej stosować system stawki modulowanej z 10j, które równać się będzie 1% początkowego kapitału.

Czytaj również:  Wszystko na temat WRC 2022

To znaczy, że dla każdego spotkania należy oszacować szanse dla własnego typu, by następnie przypisać odpowiednią jednostkę, w zależności od poziomu ryzyka. Typując faworyta można sobie pozwolić na przeznaczenie stawki 8-9j. Jeśli jednak nie jesteś pewien swojego typu, wówczas możesz zagrać bezpieczniej, ze stawką 1-2j.

Jak typować 1/8 finałów i ćwierćfinały?

Ta faza obejmuje mecze z pierwszej fazy turniejowej. W naszej ocenie, w tym momencie pojawiają się największe niespodzianki i to właśnie na tym etapie można liczyć na najwyższe wygrane. W tej fazie pojawia się najwięcej różnorodności stylów piłkarskich, co automatycznie otwiera szanse na zaskakujące wyniki, które mogą się wiązać z wartościowymi zakładami – valuebetami. W tym punkcie chodzi o to, by szukać swojego szczęścia wbrew założeniom bukmacherów.

Z uwagi na powyższe założenia, na tym etapie warto zaryzykować, ustalając podstawową kwotę na poziomie 3% początkowego kapitału, co da łącznie 36% całości na 12 spotkań. Na tym etapie najlepiej typować z wykorzystaniem systemu stawki modulowanej. Tym razem warto zacząć od stawki 6-7j dla rozstrzygnięcia spotkania w czasie regulaminowych, a także 3-4j dla ewentualnych rzutów karnych. Oczywiście warto przy tym pamiętać, że to jest wyłącznie nasza sugestia, a ostateczna decyzja należy do Ciebie.

Jak typować półfinały i finał Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej?

Jeżeli nie pojawią się żadne niespodzianki, to w tej fazie powinniśmy mieć do czynienia ze starciem drużyn, które grają na naprawdę wyrównanym poziomie. Trzymając się przedstawionego przez nas systemu stawkowania, na tym etapie będziesz dysponował 8% kapitału początkowego. To znaczy, że na każde spotkanie będziesz mógł przeznaczyć 2% środków. Warto przy tym pamiętać, że w trakcie tego etapu już każde spotkanie musi się zakończyć wyłonieniem zwycięscy. Tutaj również proponujemy stosowanie stawki modulowanej, jednak tutaj polecamy stosować już wartość 5-6j oraz 4-5j na rzuty karne. Aby możliwe było przetestowanie systemu w praktyce, warto założyć konto u polskich operatorów, by następnie móc skorzystać z opcji bonusu na start.

Czytaj również:  Zapowiedź finału Ligi Europy w 2022 roku

Bonusy na start na mundial

Jeśli zależy Ci na tym, by zmniejszyć ryzyko związane z grą, powinieneś skorzystać z możliwości, jakie dają bonusy na start u legalnych polskich bukmacherów. Większość z nich na mundial szykuje naprawdę ciekawe propozycje, z których warto skorzystać. Początkujący gracze mogą liczyć na zakłady bez ryzyka, które pozwalają uzyskać zwrot środków w przypadku gdyby okazało się, że zakład będzie nietrafiony. Dodatkowo, operatorzy posiadający licencję Ministerstwa Finansów gwarantują nowym graczom freebety, które pozwalają na wytypowanie darmowego zakładu bukmacherskiego. Nie da się ukryć, że propozycji tych jest naprawdę wiele i z pewnością każdy znajdzie propozycję idealną dla siebie. A korzystając z naszego kodu promocyjnego możesz zyskać jeszcze wyższe bonusy.