Słowenia – Dania typy

Mecz pomiędzy Słowenią a Danią, który odbędzie się w ramach eliminacji do Euro 2024 może przykuć naszą uwagę, pod względem bukmacherskim. Obie reprezentacje grają dobrze, więc możemy spodziewać się całkiem zaciętego meczu. Sprawdźcie sami!

Słowenia Dania typy

Sytuacja w grupie H jest całkiem ciekawa. Wszystko dlatego, że aż 4 drużyny, mają po 6 punktów. W tym gronie jest zarówno Dania jak i Słowenia, które na ten moment radzą sobie bardzo dobrze. Niemniej jednak, Słowenia na ten moment nie jest w dobrej sytuacji, ponieważ bilans ich bramek nie pozwala im uzyskać drugiego miejsca, które awansuje ich do Euro 2024.

Według nas, dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ofensywne i skutkiem tego, zobaczymy w nim kilka goli. Co więcej, obie drużyny powinny bez problemu trafić do siatki, ponieważ mają dobrych piłkarzy w ofensywie, którzy świetnie radzą sobie w sytuacjach stuprocentowych i nie tylko. Warto zauważyć, że zarówno Dania jak i Słowenia strzelają bardzo dużo bramek i dużo z nich tracą. Powinno dać nam to obraz meczu, w którym padnie dziś kilka bramek.

Typ: Obie drużyny strzelą (2.00) Superbet

Czytaj również:  Norwegia U19 - Grecja U19 typy