Real Sociedad – Almeria typy

W dzisiejszym meczu zobaczymy drużynę Realu Sociedad, która podejmie Almerię. Obie drużyny nie mają już zbytnio celów sportowych, ponieważ ewentualna strata punktów nie wpłynie negatywnie na ich sytuację w lidze. Podobnie jak wygrana, która nie zmieni miejsca, ani nie pomoże w osiągnięciu jakichkolwiek celów sportowych. Dlatego też, skupimy się na opcji remisu w dzisiejszym spotkaniu. Zapraszamy!

Real Sociedad Almeria

Kurs na Real Sociedad w dzisiejszym meczu jest bardzo niski. Owszem, zmierzą się drużyny, które dzieli wiele miejsc w tabeli La Liga. Niemniej jednak, kiedy już cele sportowe wyczerpały się w sezonie, a obie drużyny mają wielu piłkarzy kontuzjowanych, wtedy można pozwolić sobie na rozluźnienie i zagranie meczu, który będzie mógł być remisowy.

Dlatego też, w dzisiejszym spotkaniu zakładamy, że padnie remis. Jest on dostępny po bardzo dobrym kursie, natomiast obie drużyny dość często remisują. Dlatego też, przy dzisiejszym spotkaniu liczymy na powtórkę, kiedy to żadna z nich, nie będzie osiągać żadnych celów sportowych.

Typ: X (5.25) Superbet

Czytaj również:  Northampton - Oxford typy