Jak obstawiać mecz Real Madryt PSG online?

Piłka nożna na poziomie europejskich pucharów cieszy się bardzo dużą popularnością wśród szerokiego grona kibiców w Polsce oraz pozostałych krajach. Jest to także szerokie pole manewru dla osób, które hobbystycznie, a także bardziej profesjonalnie zajmują się obstawianiem meczów piłkarskich. Szczególnie prestiżowe są rozgrywki Ligi Mistrzów, w których udział biorą najlepsi przedstawiciele różnych państw. To w ramach takich rozgrywek można oglądać mecze noszące miano hitów, takie jak między innymi Real Madryt PSG. Warto dowiedzieć się czegoś więcej na temat tej pary.

Drużyny i ich postawa w rozgrywkach krajowych

Osoby zainteresowane obstawianiem meczu Real Madryt PSG online powinny zwrócić uwagę na wiele istotnych aspektów, między innymi na postawę obu zespołów w rozgrywkach ligowych. Real Madryt jest przedstawicielem ligi hiszpańskiej La Liga. W sezonie 2021/2022 zespół ze stolicy zdominował rozgrywki ligowe i zdobył tytuł mistrzowski z przewagą 13 punktów nad Barceloną. W obecnym sezonie 2022/2023 po wygranej w El Classico zespół z Madrytu umocnił się na pozycji lidera.

Z drugiej strony mamy zespół PSG reprezentujący silną ligę francuską znaną jako Ligue 1. Jest to drużyna, która posiada ogromny budżet i wiele gwiazd światowej piłki w swoim składzie (np. Neymar czy też Messi). To dlatego dominacja w krajowych rozgrywkach jest niezaprzeczalna w przypadku ekipy z Paryża. Innymi słowy w przypadku trafienia na siebie tych ekip w europejskich pucharach, będziemy mieć do czynienia ze starciem mistrzów swoich krajów.

Obecna forma zespołów i ich bezpośrednie mecze

W obu przypadkach mamy do czynienia z zespołami, które zarówno w lidze, jak i swoich ligach praktycznie wygrywają i od czasu do czasu remisują swoje mecze. Forma jest więc bardzo wysoka i nic dziwnego w tym, że obie drużyny są uznawane za faworytów do wystąpienia w finale oraz zdobycia głównego trofeum. Są to bowiem zespoły reprezentujące wysoki poziom piłkarskiej jakości, techniki, zgrania oraz realizacji założeń taktycznych.

Czytaj również:  Liverpool vs Porto – typy na spotkanie

Decydując się na obstawianie meczu Real Madryt PSG online należy zwrócić uwagę na historię spotkań obu zespołów. Dotychczas rozegrano 11 meczów pomiędzy tymi drużynami, z których 6 wygrał Real, 3 padły łupem PSG, a w 2 meczach padły wyniki remisowe. Jeśli chodzi o najnowszą historię meczów to zespoły te spotkały się ze sobą w lutym i marcu 2022 roku w 1/8 finału Ligi Mistrzów. W dwumeczu lepszy był Real, który przegrał w Paryżu 1:0 oraz wygrał u siebie 3:1. O awansie zadecydowała więc jedna bramka. Można więc śmiało stwierdzić, że w przypadku ewentualnego kolejnego meczu pomiędzy tymi zespołami, należy nastawić się na wyrównane starcie, w którym ciężko będzie wskazać faworyta.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę?

Oprócz aktualnej formy i historii ostatnich bezpośrednich meczów, w analizie poprzedzającej obstawienie meczu Real Madryt PSG online konieczne jest uwzględnienie wielu innych aspektów. W przypadku tak wyrównanych drużyn ważnym atutem jest przewaga własnego boiska, dlatego większe szanse na wygraną mają gospodarze (potwierdzają to wyniki ostatniego dwumeczu). Dodatkowo bardzo ważne jest sprawdzenie sytuacji kadrowej na krótko przed meczem. Może się bowiem okazać, że w którejś z drużyn zabraknie jakiegoś podstawowego zawodnika z powodu pauzowania za kartki lub leczenia kontuzji. W takiej sytuacji znacznie rosną szanse przeciwnika na osiągnięcie korzystnego rezultatu.

Obstawianie meczu Real Madryt PSG online – podstawowe informacje

Decydując się na obstawianie spotkania Real Madryt PSG online trzeba pamiętać również o innych ważnych sprawach. Jedną z nich jest wybór dobrego bukmachera, który posiada licencję na świadczenie takich usług w Polsce. Obecnie w kraju działa coraz więcej legalnych bukmacherów, więc ich oferta jest dość szeroka. Dobrze jest porównać firmy pod kątem oferowanych kursów i wybrać taką, która zapewnia najwyższą możliwą wygraną w przypadku prawidłowego wytypowania wyniku albo innego zdarzenia meczowego. W sieci dostępne są liczne porównywarki, które znacznie ułatwiają cały proces.

Czytaj również:  Typowanie meczu BVB vs Sevilla

Przykładowe typy dla pary Real – PSG

Obstawiając spotkanie Real Madryt PSG online dobrze jest dokonać dokładnej analizy, aby ostatecznie potwierdzić swoje typy. W przypadku tej pary istnieją jednak pewne przykładowe zdarzenia, których prawdopodobieństwo jest dość spore. Oto kilka z nich:

  • Wygrana gospodarzy – historia bezpośrednich meczów Realu z PSG pokazuje, że to gospodarze są w uprzywilejowanej sytuacji. Nic w tym dziwnego, ponieważ w meczach tak wyrównanych ekip atut własnego boiska jest bardzo ważny. Rozsądnym wyjściem jest obstawienie typu 1X, czyli wygranej gospodarzy lub remisu.
  • Powyżej 2,5 bramki – w większości meczów pomiędzy Realem, a PSG padały przynajmniej 3 gole. Nie jest to niczym zaskakującym, ponieważ mamy do czynienia z dwoma klasowymi zespołami nastawionymi na grę ofensywną. Efektem tego może być spora liczba bramek.
  • Rzuty rożne – ofensywna gra wspomniana wyżej wiąże się z dużą liczbą sytuacji podbramkowych, które mogą kończyć się rzutami rożnymi. Warto więc obstawić jakąś większą ilość takich stałych fragmentów gry.