Real Madryt – Barcelona typy (02.03)

W dzisiejszym spotkaniu między Realem Madryt a Barceloną będziemy znów świadkami popisu piłkarzy najwyższej klasy. Mecz, który rozpocznie się o godzinie 21:00 na Santiago Bernabeu i będzie transmitowany na TVP Sport, to z pewnością recepta na udany wieczór.

Real Madryt Barcelona typy

W zdecydowanie lepszej sytuacji jest dziś Real Madryt, który ma do swojej dyspozycji wszystkich piłkarzy. Jeśli zaś chodzi o przyjezdną Barcelonę, nie zagra w niej Robert Lewandowski, Dembele i Pedri, którzy w tym sezonie są podstawowym trzonem ofensywnym. Według nas, spowoduje to, że ilość bramek która padnie w tym spotkaniu po stronie Barcelony, będzie dość niska.

Dodatkowo, Puchar Króla to bardziej łakomy kąsek dla Realu Madryt, który w tym sezonie raczej nie może liczyć na wygraną w lidze. Skutkiem tego, uratowanie i wygranie Pucharu Króla z pewnością podbiłoby rokowania Carlo Ancellottiego, który jest aktualnym trenerem Realu Madryt, a także podniosło rangę zespołu, któremu takie trofeum w tym sezonie się należy. Pierw jednak, trzeba je sobie wywalczyć!

Nasz typ: Real Madryt i poniżej 3.5 bramki (2.55) Superbet

Czytaj również:  Warta Poznań - Ruch Chorzów typy