Jak obstawiamy mecze w sposób skuteczny?

Wiele osób planując rozpoczęcie typowania zakładów sportowych, zastanawia się, w jaki sposób typować, by wygrywać wysokie kwoty, a przy tym grać bezpiecznie. My obstawiamy mecze od wielu lat i wiemy, że istnieje wiele zasad, których przestrzeganie może znacząco zwiększyć Twoje szanse na skuteczną grę. Aby ułatwić Ci wejście w świat zakładów bukmacherskich przygotowaliśmy poniższy poradnik, który przybliży Ci zasady panujące w tym świecie.

Obstawiamy mecze za bonusy dla nowych graczy

Pierwszą zasadą, z której warto skorzystać rozpoczynając swoją przygodę z typowaniem meczy, jest korzystanie z możliwości, jakie dają legalni polscy bukmacherzy. Coraz więcej operatorów, chcąc przyciągnąć nowych graczy, decyduje się na wprowadzenie atrakcyjnej oferty powitalnej. Co to w praktyce oznacza? W zależności od wybranego operatora, możesz zgarnąć na start, za samo tylko założenie konta, od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych na grę.

Założenie konta u kilku bukmacherów da Ci możliwość zapoznania się z różnymi ofertami, abyś mógł dobrać tę, która najlepiej odpowie na Twoje potrzeby. Musisz przy tym pamiętać, że w rzeczywistości nie ma nic całkowicie za darmo. Aby móc wypłacić środki z bonusów, będziesz musiał wykonać obroty kwotą, zgodnie z wytycznymi operatora, jeśli obawiasz się zbyt wygórowanych wymogów dotyczących obrotu, możesz założyć konta tylko tam, gdzie Twoim zdaniem najłatwiej będzie sprostać oczekiwaniom bukmacherów.

Obstawiamy mecze tylko po przeprowadzonej analizie

Analiza statystyk to słowo klucz w zakładach bukmacherskich. Chcąc zmniejszyć ryzyko niepowodzenia powinieneś w pierwszej kolejności zapoznać się ze statystykami rozgrywek. Niezależnie od tego, czy będziesz typował piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę czy darta, musisz wiedzieć, jak grają drużyny czy zawodnicy indywidualni. By zwiększyć swoje szanse na wytypowanie właściwego wyniku powinieneś zwrócić uwagę na wszystkie dostępne dane, tj. ilość wygranych spotkań, skład drużyny, dane historyczne, najlepiej z kilku sezonów do tyłu.

Czytaj również:  Ставки На Спорт Онлайн Букмекерская Компания 1xbet ᐉ 1xsports Co

Jeśli analiza statystyk wydaje się dla Ciebie zbyt przytłaczająca, możesz wyszukać analizy ekspertów. Jednak musisz przy tym pamiętać, że w sieci każdy może się podawać za eksperta, tym samym, aby nie przepuścić środków, powinieneś dodatkowo zweryfikować źródło informacji.

Porównaj kursy

Szczególnie, jeśli bazując na kroku pierwszym, założyłeś konto u kilku operatorów zakładów wzajemnych. Mając już wybrany typ, powinieneś dodatkowo sprawdzić, u którego bukmachera pozwoli Ci on zgarnąć największą wygraną. W przypadku największych pewniaków, kursy u większości bukmacherów są na zbliżonym, dość niskim poziomie. Jednak zdarzają się sytuacje, w których jeden z operatorów proponuje wyraźnie wyższą stawkę.

Pamiętaj, że kursy, to nic innego jak poziom prawdopodobieństwa wystąpienia danego wyniku. Im kurs będzie niższy, tym wyższa szansa na wystąpienie takiego wyniku. Wiąże się to jednak, ze stosunkowo niższą wygraną. W przypadku wysokich kursów wygrane mogą być naprawdę imponujące, jednak szansa na wystąpienie takiego wyniku jest bardzo niska. Głównym celem bukmacherów jest zarabianie na przegranych graczy, szczególnie nowicjuszy. Jeśli więc, skuszony wysoką wygraną będziesz typował rynki z kursami na poziomie 15.00, wówczas bukmacher z pewnością się ucieszy z Twojej obecności w świecie zakładów, choć dla Ciebie będzie to prosta droga do bankructwa.

Obstawiaj mecze bazując na strategii

Chcąc zmniejszyć ryzyko w typowaniu zakładów wzajemnych, powinieneś opierać się na systemach bukmacherskich i skutecznej strategii. Wśród najpopularniejszych systemów znajdziesz m.in. progresję, która opiera się na zwiększaniu stawki wraz z kolejnymi przegranymi. W założeniu, metoda ta ma pozwolić na szybkie odegranie się, by kolejną wygraną pokryć wcześniejsze straty.

O czym pamiętać podczas obstawiania meczów?

Planując typowanie zakładów sportowych musisz pamiętać, że kluczem do sukcesu jest spokój i chłodna analiza. Grając emocjonalnie nie będziesz w stanie uzyskiwać założonych rezultatów. Jeśli trudno jest ci przyjąć ryzyko porażki ulubionej drużyny czy zawodnika, zrezygnuj z typowania spotkań, w których uczestniczą. Wykorzystuj wiedzę i doświadczenie innych graczy, analizując ich system gry, by dobrać najlepszy dla siebie.

Czytaj również:  Huuuge Casino On The Particular Web Huuuge Video Games Technical Support In Addition To Help Cente

Pamiętaj również, że podczas obstawiania meczów kluczową rolę odgrywa Twoja systematyczność. Spisując wszystkie informacje dotyczące postawionych zakładów jesteś w stanie wcześniej wychwycić błąd, który rzutuje na Twoje wyniki. Podchodząc do typowania zakładów profesjonalnie, zyskasz nie tylko doskonałą zabawę, ale również szansę na osiągnięcie wysokich wygranych.

Na sam koniec musisz mieć świadomość tego, że nawet najlepsze analizy i pewne typy z sieci nie dadzą Ci pełnej gwarancji sukcesu. Zakłady bukmacherskie zawsze wiążą się z ryzykiem, ponieważ sam sport jest nieprzewidywalny. Dlatego decydując się na typowanie zakładów wzajemnych, musisz się liczyć również z ryzykiem porażki. Nie stawiaj na wybrany typ wszystkich swoich oszczędności, a nie będziesz musiał się obawiać gry.