Newcastle – Leicester typy

Mecz pomiędzy drużyną Newcastle a Leicester zapowiada się dość ciekawie. Gospodarze walczą o trzy punkty, które pozwolą im zachować miejsce uprawniające do gry w Lidze Mistrzów. Z kolei Leicster walczy o to, aby wydobyć się ze strefy spadkowej w Lidze Mistrzów. Jak więc typować dzisiejsze spotkanie? Odpowiedź na to pytanie, w dalszej części analizy!

Newcastle Leicester typy

Patrząc na dzisiejsze spotkanie, będzie bardzo trudno być pozytywnym, jeśli chodzi o drużynę z Leicester. Jak dobrze wiemy, jest to drużyna, która w tym sezonie nie ma żadnych argumentów i potrafi przegrywać z każdym, kto stanie na ich drodze. Niestety, Leicester jest dziś w bardzo dużym kryzysie i nic nie zapowiada zmian w tym aspekcie.

Z kolei Newcastle już doskonale wie, że trzeba grać dobrze każdy mecz i nie można lekceważyć rywali. W ostatnim czasie zremisowali oni wynikiem 2:2 z Leeds, które zajmuje miejsce nad Leicester i jest również, w strefie spadkowej. Był to jednak mecz wyjazdowy, natomiast dziś Newcastle zagra przed swoją widownią, która oczekuje wygranej.

Typ: Obie drużyny strzelą-  NIE (2.10) Superbet

Czytaj również:  Jak wpłacić i wypłacić pieniądze u legalnego bukmachera? Twój depozyt.