Manchester United – Chelsea typy

W dzisiejszym meczu pomiędzy Manchesterem United a Chelsea spodziewamy się przełamania. Mowa o przełamaniu passy, która od kilku meczów ciąży nad oboma drużynami. Niestety, w spotkaniach pomiędzy Manchesterem United a Chelsea dochodzi od 5 spotkań od remisów. Dzisiaj jednak wydaje nam się, że jest idealny moment na przełamanie tej passy!

Manchester United Chelsea typy

Ci, którzy oglądają Premier League mniej więcej mogą spodziewać się tego, jak chcemy typować w tym spotkaniu. Biorąc pod uwagę aktualną formę obu zespołów, to Manchester United jest bez wątpienia, faworytem tego spotkania. Taki stan rzeczy potwierdzają także bukmacherzy, którzy nie mają, co do tego wątpliwości. Drużyna Chelsea nie gra już dodatkowo o nic, natomiast United musi zabezpieczyć swoje miejsce i może powalczyć dziś, na własnym boisku o miejsce TOP4.

Według nas, biorąc pod uwagę aktualną formę United i Chelsea, dzisiejszy mecz będzie pod dyktando gospodarzy, którzy powinni poradzić sobie ze słabą Chelsea, która zajmuje aktualnie, 12 miejsce w Premier League!

Typ: Manchester United (1.75) Superbet

Czytaj również:  Chelsea - Borussia Dortmund typy (07.03)