Manchester City – Arsenal typy i analizy

Wieczorny klasyk Premier League z udziałem Manchesteru City i Arsenalu zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. Naprzeciw siebie staną dwie, bardzo mocne drużyny angielskie, które walczą o mistrzostwo kraju. O ile Arsenal broni jeszcze swojego wyniku, o tyle Manchester City dumnie idzie po mistrzostwo. Jeśli dziś w Manchesterze wygra gospodarz, losy mistrzostwa Anglii mogą być rozstrzygnięte.

Manchester City Arsenal

Na niekorzyść Arsenalu z pewnością wpływa fakt, iż dzisiejszy mecz będzie toczony na stadionie Manchesteru City. Na swoim stadionie, The Citizens robią na boisku bardzo dobrą robotę, zapewniając sobie kolejne wygrane. Z koeli Arsenalowi nie idzie już tak dobrze, na wyjazdach.

Dzisiejszy mecz będzie więc wielkim sprawdzianem dla Arsenalu, który albo obudzi się i wygra z City, które jest w świetnej formie, lub straci mistrzostwo Anglii. Skutkiem tego, postanowiliśmy iść dziś w stronę zakładu łączonego, który wydaje się być najpewniejszym rozwiązaniem, na ten mecz. Ofertę przygotował dla nas bukmacher Superbet.

Typ: Obie drużyny strzelą i powyżej 2.5 gola (2.00) Superbet

Czytaj również:  Czym są wirtualne sporty i jak je obstawiać?