Liga Mistrzów na żywo – jak obstawiać live?

Champions League zaliczają się do grona najchętniej obstawianych rozgrywek piłkarskich. Dużym plusem jest to, że futbolem na najwyższym poziomie można emocjonować się także w środku tygodnia, jako iż mecze Ligi Mistrzów są rozgrywane we wtorek i środę. Nie brakuje oczywiście kibiców, którzy w te dni zasiadają przed telewizorami. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się Liga Mistrzów na żywo, czyli typowanie wyników w ofercie zakładów live.

Już niebawem rusza Liga Mistrzów 2022/2023!

Ze względu na Mistrzostwa Świata w Katarze zaplanowane na przełom listopada i grudnia, Liga Mistrzów w tym roku rusza wyjątkowo wcześnie, bo już 6 września rozegrane zostaną pierwsze spotkania fazy grupowej. natomiast do 2 listopada rozegrane zostaną wszystkie mecze tej fazy, a my poznamy 16 drużyn, które zagra w fazie pucharowej. Wówczas nastąpi przerwa w rozgrywkach klubowych, a najlepsi piłkarze udadzą się na zgrupowanie swoich kadr narodowych, aby zagrać na Mundialu w Katarze. Już 25 sierpnia odbędzie się losowanie, w którym poznamy podział na grupy i dowiemy się, jak typowana będzie Liga Mistrzów na żywo. Mamy nadzieję, że losowanie przyniesie nam wiele emocjonujących oraz ciekawych pojedynków.

Czym charakteryzują się zakłady live na Ligę Mistrzów?

Jak sama nazwa wskazuje, Liga Mistrzów na żywo polega na obstawianiu zakładów w czasie rzeczywistym już po rozpoczęciu spotkania. Większość typerów łączy oglądanie meczu z typowaniem wyników. Oglądając spotkanie widzimy, kto przeważa, jaka jest taktyka obu zespołów, jak przebiega rywalizacja. Dzięki temu łatwiej jest zbudować kupon, który ma szanse przynieść wygraną. Często liczy się jednak dobry timing, ponieważ kursy bukmacherskie zmieniają się błyskawicznie.

Jednocześnie, o ile w przypadku zakładów przedmeczowych zakład jest przyjmowany natychmiast, o tyle w zakładach na żywo trzeba chwilę odczekać. System sprawdza, czy kursy nie ulegną zmianie. Jeśli w trakcie kilkusekundowej weryfikacji kurs się zmieni, gracz będzie musiał ponownie obstawić zakład. Istnieje także możliwość zaakceptowania z góry wszelkich zmian. Liga Mistrzów na żywo ma jeszcze jeden, bardzo istotny atut – niektórzy bukmacherzy pozwalają oglądać mecze Champions League bezpośrednio w swoich serwisach!

Czytaj również:  Dlaczego warto obstawiać mecze głównie w sobotę?

Dlaczego warto obstawiać Ligę Mistrzów na żywo?

Jak już mówiliśmy, gracze, którzy oglądają mecze na żywo znają przebieg spotkania, wiedzą, jaką taktykę obrały oba zespoły, a także, jak spisują się na boisku poszczególni piłkarze. Czasami mówi się, że w meczu pachnie golem. To dobry moment, aby obstawić zakład. Liga Mistrzów na żywo oferuje zresztą wiele zakładów, których nie ma w ofercie przedmeczowej, np. kto zdobędzie następną bramkę, albo kto jako następny będzie wykonywał rzut rożny.

Oglądanie meczu i jednoczesne obstawianie zakładów jest bardzo emocjonujące i dostarcza dużo rozrywki. Biorąc pod uwagę, że wielu typerów spotyka się w gronie znajomych, aby wspólnie oglądać wtorkowe i środowe mecze w Lidze Mistrzów, dużym udogodnieniem może być aplikacja mobilna, w której również można obstawiać zakłady live. Kolejny atut to promocje i bonusy bukmacherskie. U niektórych bukmacherów można znaleźć specjalne oferty, które są dostępne wyłącznie w przypadku zakładów na żywo. Dzięki temu, Liga Mistrzów na żywo może się okazać bardziej opłacalnym sposobem typowania wyników meczów.

Na co zwrócić uwagę w typowaniu Ligi Mistrzów?

Typowanie Ligi Mistrzów to spore wyzwanie, biorąc pod uwagę stawkę meczu oraz prestiż tych rozgrywek. Przed meczem często ciężko jest przewidzieć jego przebieg, bo wiele zależy od tego, jaki skład anonsują trenerzy, jaką taktykę wybiorą. Dlatego zakłady przedmeczowe już po kilku minutach meczu wydają się często wydają się mocno wątpliwe. Dlatego też, wielu typerów wykonuje klasyczną analizę piłkarską, selekcjonuje najlepsze zakłady, ale obstawia je dopiero na żywo, aby po kilku minutach spotkania przekonać się, czy wszystko idzie zgodnie z ich oczekiwaniami. Liga Mistrzów na żywo wymaga jednak dobrego wstrzelenia się w moment. Czasami bramka pada na tyle szybko, że obstawienie zakładu wybranego przed meczem okazuje się już mało opłacalne.

Czytaj również:  Typujemy potencjalnych zwycięzców Ligi Mistrzów

Liga Mistrzów na żywo – gdzie można obstawiać zakłady live?

Liga Mistrzów zalicza się do grona najchętniej obstawianych rozgrywek piłkarskich i trudno się temu dziwić. W końcu występują tu najlepsze europejskie zespoły, którym kibicują miliony fanów na całym świecie. Szczególne emocje oferuje Liga Mistrzów na żywo, czyli obstawianie zakładów w czasie rzeczywistym, po rozpoczęciu meczu. W ten sposób typerzy mogą wykorzystać swoją wiedzę o przebiegu spotkania, aby zbudować ciekawy kupon. Zakłady na żywo na Champions League można obstawiać w wielu serwisach bukmacherskich, a jednym z nich jest Superbet. Bukmacher ten oferuje również szereg atrakcyjnych promocji, dzięki którym obstawianie Ligi Mistrzów w zakładach live okaże się jeszcze bardziej emocjonujące.