Las Palmas – Atletico Madryt typy

W ramach rozgrywek jednej z najpopularniejszych lig, do której można zaliczyć hiszpańską Primera Division (La Liga Hiszpańska), zobaczymy Las Palmas z Atletico Madryt. Która drużyna typowana jest do zwycięstwa? Gdzie oglądać starcie Las Palmas z Atletico Madryt? Odpowiadamy!

Atletico Madryt radzi sobie całkiem nieźle w aktualnym sezonie i póki co na cztery rozegrane mecze, wygrał trzy. Sukces odniesiony podczas ostatniego starcia sprawił, że drużyna powróciła na zwycięską ścieżkę i zajmuje bardzo wysokie miejsce w tabeli. Las Palmas do tej pory wygrali zaledwie dwa ze swoich pięciu meczów, więc z takim wynikiem są dość daleko od swoich przeciwników. Nie powinno zatem nikogo dziwić, że to Atletico Madryt jest faworytem tego starcia.

Las Palmas – Atletico Madryt – gdzie oglądać transmisję z meczu?

Mecz pomiędzy Las Palmas a Atletico Madryt odbędzie się 3 listopada 2023 roku na Estadio de Gran Canaria (Las Palmas). Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję z meczu będzie można oglądać na Canale+. Osoby, które wolą śledzić rozgrywkę w sieci, mogą skierować się na Canal+ Online.

Typ: BTTS (2.05) Superbet

Czytaj również:  Bayern Monachium - Manchester City typy i analizy