Kody promocyjne a legalni bukmacherzy.

Tym co przyciąga największą liczbę nowych gracz są atrakcyjne bonusy powitalne. Jednak aby móc się cieszyć ich pełną wysokością, należy wiedzieć, jakie kody promocyjne wpisać. Te u każdego operatora są inne. Dlatego by zapewnić Ci możliwość skorzystania z najlepszych opcji, przygotowaliśmy to krótkie zestawienie jak bukmacherzy oferują bonusy.

Kody promocyjne – co to jest?

Kody promocyjne to dodatkowa forma bonusu, przyznawanego to tradycyjnego pakietu na start. Wpisane na właściwym etapie rejestracji pozwalają powiększyć bonus startowy lub dodać dodatkowy typ bonusu. Na naszej stronie znajdziesz kody promocyjne do najlepszych, najwyższych bonusów na start.

Aby z nich skorzystać, wystarczy kliknąć we właściwy link, skąd automatycznie zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego. Zakładając konto w ten sposób, pole na kod promocyjny zostanie automatycznie wypełniony, dzięki czemu nie przegapisz możliwości powiększenia pakietu powitalnego.

Najlepsze kody promocyjne a bukmacherzy

Współpraca z legalnymi polskimi bukmacherami pozwoliła nam zaoferować Ci dostęp do najlepszych kodów promocyjnych. Korzystając z nich powiększysz swój pakiet powitalny u większości bukmacherów online. Poniżej znajdziesz najciekawsze propozycje, z których warto skorzystać rozpoczynając swoją przygodę z zakładami wzajemnymi.

Fortuna – kod promocyjny

Bonus powitalny Fortuny wypada całkiem ciekawie, nawet w tradycyjnej wersji. Jednak po wpisaniu kodu promocyjnego FORTUNAVIP można zgarnąć aż 835 zł na start. Kwota ta rozkłada się następująco:

  • 600 zł zakład bez ryzyka,
  • 20 zł zakład bez depozytu,
  • 26 zł ekstra freebet,
  • 200 zł bonusu od drugiego depozytu.

Zakładając konto przez naszą stronę możesz przede wszystkim zyskać dodatkowy freebet, który w tradycyjnej ofercie nie jest dostępny. Nie da się ukryć, że na tą chwilę bonus powitalny Fortuny prezentuje się najlepiej. Wszystkie bonusy, poza zakładem bez ryzyka, otrzymasz w formie punktów FKP.

Czytaj również:  Jak zdobyć darmowe bonusy za rejestrację?

Superbet – kod promocyjny

Rejestrując konto w Superbet z naszym kodem promocyjnym SBVIP możesz zyskać dodatkową promocję w postaci freebetu o wartości 35 zł. Tym samym w całości możesz zgarnąć aż 1555 zł. Bonusy od Superbet rozkładają się na:

  • 35 zł freebet,
  • 1300 zł zakład bez ryzyka,
  • 200 zł bonus od depozytu,
  • 20 zł bonus w aplikacji.

Aby móc skorzystać z powiększonego bonusu, należy zarejestrować konto bezpośrednio z poziomu naszego linka. Należy przy tym pamiętać, że po dokonanej rejestracji, masz 24 godziny na akceptację bonusu, a następnie 3 dni na złożenie swojego pierwszego zakładu. Pamiętaj przy tym, że freebet odblokuje się dopiero po wykorzystaniu zakładu od pierwszej wpłaty.

STS – kod promocyjny

Ten operator, wraz z naszym kodem promocyjnym STSVIP oferuje powitalne środki w wysokości nawet do 1690 zł. Kod promocyjny gwarantuje dodatkowe 130 zł, co jest naprawdę satysfakcjonującą kwotą. Jednak aby móc się w pełni cieszyć z dodatkowych środków na zakłady, należy pamiętać o konieczności spełnienia dodatkowych warunków:

  • po dokonanej rejestracji pierwszy zakład musisz postawić z własnych środków, co więcej, muszą to być tradycyjne zakłady na żywo lub w formule przedmeczowej, zakłady promocyjne nie wliczają się do aktywacji bonusu na start,
  • jeżeli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany, będziesz mógł liczyć na zwrot w wysokości do 130 zł już po odjęciu podatku,

Co szczególnie warto podkreślić, bonus ten jest dostępny również na kontach tymczasowych, a środki, które trafią na konto depozytowe można wypłacić nawet bez konieczności dokonywania obrotu.

TOTALbet – kod promocyjny

Wpisując kod promocyjny TBVIP podczas rejestracji konta można liczyć na dodatkowy bonus w wysokości 10 zł na zakład bez depozytu. Dzięki skorzystaniu z naszego kodu możesz otrzymać bonus na start w wysokości maksymalnie 5240 zł. Nie da się ukryć, że kwota robi wrażenie. A co warte podkreślenia, wygrana z freebetu nie wymaga dodatkowego obrotu.

Czytaj również:  Jak wygląda bonus bez depozytu za rejestrację?

eWinner – kod promocyjny

W swojej standardowej ofercie eWinner przyznaje 600 zł bonusu na start. Korzystając z naszego kodu EWINVIP można powiększyć tę kwotę o dodatkowe 15 zł w formule cashbacku. Co ciekawe, pierwszy zakład powinien być postawiony za zaledwie 20 zł, a także gracz nie ma warunków co do liczny zdarzeń i kursów na stawianym kuponie. Jedyne, o czym musisz pamiętać, to to, że dla uzyskania pełnego zwrotu w wysokości 115 zł musisz postawić zakład za minimum 130,69 zł. Cashback przyznawany jest po odliczeniu podatku.

forBET – kod promocyjny

Również forBET zaproponował możliwość powiększenia bonusu przy wykorzystaniu naszych kodów promocyjnych. Aby z niego skorzystać, należy na trzeciej karcie formularza rejestracyjnego wprowadzić kod FORBETVIP. Musisz przy tym pamiętać, że dla skorzystania z bonusu o łącznej wartości 3300 zł, konieczne jest założenie pełnego konta.

Co ważne, nasz kod promocyjny pozwoli Ci na powiększenie bonusu o nawet 300 zł, w tym 100 zł ekstra, do wykorzystania na dowolne zakłady oraz 200 zł na zakład bez ryzyka. Trzeba przyznać, że jest to naprawdę wysoki dodatkowy bonus, dlatego warto rozważyć możliwość jego aktywowania.