Keno na 2 liczby

Keno swoje początki miało w XVI wieku, jednak do Polski w obecnej formie gra dotarła dopiero w 2008 roku. Pierwsze losowanie odbyło się 26 maja, a organizatorem gry był Totalizator Sportowy. Jeśli gra w Keno wydaje się dla ciebie niezrozumiała, to w tym artykule poznasz najważniejsze zasady, które pozwolą ci zgarnąć wysokie wygrane. Gra w Keno nie należy do skomplikowanych, więc z pewnością szybko zrozumiesz, o co w niej chodzi.

Zasady gry w Keno

Zanim przejdziemy do omawiania zasad obowiązujących w systemie Keno na 2 liczby, powinieneś w pierwszej kolejności zapoznać się z podstawowymi założeniami gry. Podstawowym założeniem Keno jest wskazanie od 1 do 10 liczb, spośród zbioru 70, które zostaną wylosowane przez system. Gracze mogą wskazać liczby samodzielnie lub zdecydować się na grę w formule „chybił trafił”.

Podczas każdego losowania automat wybiera 20 liczb ze zbioru 70 liczb. Wysokość wygranej uzależniona jest od ilości wytypowanych liczb, a także liczby trafień. Gdy gracz wybierze liczby, można przejść do zadeklarowania stawki, za jaką będzie grał. Minimalna wartość zakładu wynosi 2,00 zł. Gracze mogą zdecydować się na grę za stawkę podstawową lub jej wielokrotność (maksymalnie do 10 razy).

Teraz przejdźmy do najlepszych informacji, czyli do wygranej. Maksymalna wartość wygranej, przy typowaniu wszystkich 10 liczby, które wejdą, przy zwielokrotnieniu stawki podstawowej o 10 razy, daje wygraną na poziomie aż 2 000 000 zł. Wartość ta robi wrażenie, jednak jej trafienie nie należy do najprostszych.

Podczas gry przez Internet operator wprowadził dodatkową możliwość zastosowania mnożnika o wartości x1, x2, x3, x4, x5 lub x10. Wówczas podczas wytypowania poprawnie wszystkich 10 cyfr gracz może zgarnąć nawet 20 000 000,00 zł przy stawce x10 i mnożniku x10.

Ciekawą opcją podczas gry w Keno online jest dodatkowa możliwość wybrania zwielokrotnionych losowań, które odbywają się automatycznie co 4 minuty. Gracz może wybrać od 2 do nawet 50 losowań, co jest dużą wygodą, szczególnie wówczas, gdy zależy ci na tym, by nie przegapić kilku losowań z rzędu.

Czytaj również:  Jak obstawiać tenis na żywo?

Jak grać w Keno online?

Od 2019 roku gracze mają możliwość typowania wyników Keno za pośrednictwem strony internetowej Totalizatora Sportowego. Aby rozpocząć grę konieczne będzie przejście procesu rejestracji konta, poprzez wypełnienie prostego formularza rejestracyjnego oraz przesłanie skanu dowodu osobistego. Gdy konto jest już aktywne, wystarczy się zalogować przy użyciu loginu i hasła. Następnie można przejść do typowania wyników, wchodząc w zakładkę „Zagraj w Keno”. Ilość liczb do wytypowania można ustalić wykorzystując wygodny suwak lub listę rozwijaną. W kolejnym kroku należy wskazać typowane liczby lub wybrać opcję „chybił-trafił”. Po zadeklarowaniu stawki możliwe jest zatwierdzenie kuponu. Losowanie na żywo można oglądać w zakładce „Wyniki i wygrane Keno online”, a w razie potrzeby uruchomić ponowne odtworzenie losowania.

System Keno na 2 liczby

Typowanie gier losowych opiera się w całości o rachunek prawdopodobieństwa. Tym samym, łatwo można zauważyć, że choć wygrane przy trafieniu 10 liczby są naprawdę imponujące, to szanse na odpowiednie wytypowanie wszystkich liczb są naprawdę niewielkie. Właśnie dlatego w grach losowych warto opierać się o możliwie jak najniższe wartości, dające szanse na wygraną.

Dla przykładu w systemie Keno na 2 liczby, przy wytypowaniu poprawnie każdej z liczb, gracz może liczyć na wygraną rzędu 14,00 złotych. Przy podstawowej stawce i podstawowym mnożniku nietrudno zauważyć, że wartość ta stanowi aż siedmiokrotność postawionej kwoty minimalnej, czyli ww. 2,00 zł. Tymczasem prawdopodobieństwo na wytypowanie poprawnie zaledwie 2 liczb jest znacznie wyższe. Jednak jak zabrać się do typowania, by uzyskane wyniki były satysfakcjonujące?

Tutaj niestety nie mamy zbyt dobrych informacji. Totalizator sportowy nie tworzy własnych statystyk dotyczących typowania gier liczbowych Keno. To znaczy, że chcąc ustalić, jakie liczby najczęściej występują w trakcie losowania, musiałbyś przeprowadzić własne statystyki. Te z kolei, dla możliwie jak największej wiarygodności powinny obejmować możliwie jak najdłuższy okres. To zaś wymaga czasu i skrupulatności.

Czytaj również:  Czy tabela liga turecka może pomóc w typowaniu?

Jak grać w Keno przez internet?

Nowelizacja ustawy hazardowej z 2017 roku sprawiła, że gry loteryjne mogą być prowadzone wyłącznie przez Totalizator Sportowy, wyłącznie na jego oficjalnej stronie internetowej. Tym samym, chcąc grać w Keno legalnie, powinieneś skorzystać z oficjalnej strony lotto. Wszelkie inne kasyna i strony internetowe oferujące możliwość typowania Keno działają niezgodnie z prawem. Decydując się na granie w Keno w tego typu punktach musisz się liczyć z ryzykiem niewypłacenia przez operatora wygranych środków. Co więcej, korzystanie z nielegalnych portali i kasyn online skutkować może nałożeniem wysokiej grzywny, a niekiedy również karą pozbawienia wolności. Jeśli więc rozważasz wypróbowanie swoich sił w typowaniu gier loteryjnych, powinieneś skorzystać z oficjalnej strony Totalizatora Sportowego lub udać się do jednego z punktów stacjonarnych.