Jak wygląda obstawianie meczy przez Internet?

Nie da się ukryć, że wraz z postępem technologii obecnie najwygodniejszą metodą typowania zakładów bukmacherskich jest obstawianie zakładów przez Internet. Brak konieczności wychodzenia z domu i wygodny dostęp do pełnej oferty sprawiają, że coraz mniej osób decyduje się na wizyty w stacjonarnych punktach bukmacherskich. Z dzisiejszego artykułu dowiesz się, w jaki sposób możliwe jest obstawianie meczy przez Internet, a także o czym musisz pamiętać, by nie popełnić błędu.

Jak obstawiać zakłady przez Internet?

Pierwszym zadaniem, które stoi przed graczem chcącym rozpocząć typowanie zakładów przez Internet jest wybór odpowiedniego operatora. Na szczęście gracze mają w Polsce naprawdę duży wybór. Obecnie na terenie naszego kraju działa około 20 legalnych bukmacherów, którzy uruchomili również opcję zakładów przez Internet. Aby znaleźć najlepszego operatora powinieneś zapoznać się z ofertami proponowanymi przez każdego z nich, a także sprawdzić wysokość przyznawanych bonusów powitalnych oraz zasady ich obrotu. Aby nie tracić czasu na żmudne poszukiwania, możesz sprawdzić nasz wygodny ranking. W ten sposób zaoszczędzisz czas potrzebny na znalezienie najciekawszej propozycji.

Ważne, byś podczas szukania najlepszego operatora kierował się swoimi preferencjami. Choć oferta bukmacherów na pierwszy rzut oka może się wydawać identyczna, to w rzeczywistości różnią się one od siebie dość znacząco. W pierwszej kolejności sprawdź dostępność interesujących cię wydarzeń oraz rynków, następnie zapoznaj się z propozycją kursową. Możesz również założyć konta u kilku operatorów, korzystając z bonusów powitalnych, dla zwiększenia swoich wygranych.

Jak obstawiać mecze przez internet krok po kroku?

Chyba nie musimy mówić, że pierwszym krokiem powinno być założenie konta u legalnego polskiego bukmachera. Bez tego nie będziesz mógł typować zakładów bukmacherskich. Jeśli jednak udało ci się założyć konto u operatora, który oferuje najlepsze zakłady, możesz przejść do kolejnych kroków i rozpocząć przygodę z typowaniem zakładów wzajemnych.

Czytaj również:  Które drużyny Ligue 1 warto obstawić?

Krok 1 – aby wytypować zakład rozwiń pasek z typami przedmeczowymi lub na żywo. W zależności od operatora, sekcja ta może się znajdować po lewej stronie ekranu albo u góry, w postaci rozwijanej belki.

Krok 2 – wybierz interesujące Cię zdarzenie (mecz), a następnie kliknij kurs przypisany do twoim zdaniem najbardziej prawdopodobnego rozstrzygnięcia. Po kliknięciu kursu, ten znajdzie się automatycznie na twoim roboczym kuponie.

Krok 3 – dodaj kolejne interesujące cię zdarzenia, postępując dokładnie w taki sam sposób jak w krokach 1 i 2 lub sfinalizuj swój pojedynczy zakład.

Krok 4 – wpisz stawkę, za jaką chcesz postawić zakład. Pamiętaj, że od tej stawki potrącony zostanie podatek w wysokości 12%. Bukmacher udostępni ci możliwą do zgarnięcia nagrodę już po odjęciu podatku.

Krok 5 – potwierdź zawarcie zakładu.

Krok 6 – czekaj na rozstrzygnięcie zakładu i ciesz się wygraną.

Gdy wszystkie zdarzenia na kuponie zostaną zamknięte, wówczas dowiesz się, czy udało ci się zgarnąć wygraną, czy jednak tym razem jesteś stratny. Pamiętaj, że zakłady bukmacherskie to również hazard, dlatego zawsze należy liczyć się z pewnym ryzykiem przegranej.

O czym pamiętać typując zakłady bukmacherskie?

Wiedząc już, na czym polega obstawianie meczy przez internet, warto dodatkowo pamiętać o szeregu zasad, którymi warto się kierować, aby zmniejszyć ryzyko szybkiego bankructwa. Przestrzegając poniższych wskazówek zyskasz szansę na wysoki wygrane i tym samym sprawi, że zakłady bukmacherskie będą dla ciebie doskonałą zabawą.

Enigmatyczne hasło „graj odpowiedzialnie” tak naprawdę niewiele mówi. Jednak możemy z pełnym przekonaniem stwierdzić, że w skład tego hasła wchodzą takie zasady jak:

  • Typuj wyłącznie te sporty, które znasz, w ten sposób będziesz w stanie znacznie lepiej oszacować szansę na postawienie wygranego typu.
  • Opracuj dobrą strategię. Najlepiej, by na początku opierała się ona na niskich kwotach i względnie pewnych zakładach, a następnie łączeniu ich w zakładach akumulacyjnych. Wybierając taką metodę typowania zakładów zwiększasz szansę na wygraną, przy równoczesnym minimalizowaniu ryzyka szybkiego bankructwa.
  • Nie stawiaj zakładów za wysokie stawki. Pamiętaj, że w zakładach bukmacherskich nie ma czegoś takiego jak pewniaki. Każdy nawet stosunkowo najbardziej pewny typ może się okazać przegrany, dlatego nie podejmuj zbyt wysokiego ryzyka.
  • Korzystaj z okazji, jakie dają ci operatorzy zakładów wzajemnych – to znaczy, wykorzystuj atrakcyjne bonusy, w tym te przyznawane na start, a także typuj mecze z podpórką i rozważ zakłady z handicapami.
  • Wykorzystuj doświadczenie typerów. Sprawdzaj propozycje typów dostępne w sieci. Pamiętaj przy tym, by każdego „pewniaka” samodzielnie zweryfikować. Co więcej, zrezygnuj z płatnych informacji. Przede wszystkim dlatego, że nikt nie jest w stanie dać ci stuprocentowej pewności typu, a co więcej, takie pewniaki często są drogie, przez co ich postawienie nie zwróci ci wpłaconych pieniędzy. Zamiast tego szukaj ogólnodostępnych informacji, w tym tych przedstawianych przez bukmacherów.
Czytaj również:  Nasze typy MLB – jak obstawiać baseball?