Girona – Real Madryt typy i analizy

Mecz Girony z Realem Madryt może być bardzo ciekawym. Jak wiadomo, Real Madryt ma bardzo trudną drogę w tym sezonie, jeśli chodzi o ligowe rozgrywki. Niemniej jednak, drużyna z Madrytu ma dziś luźniejszy terminarz, ze względu na brak w trakcie rozgrywek Ligi Mistrzów oraz Pucharu Króla. Skutkiem tego, spodziewamy się otwartego spotkania i dużej ilości bramek!

Girona Real Madryt typy

Co ciekawe, autorami bramek nie muszą być wyłącznie zawodnicy Realu Madryt. Girona pomimo tego, że nie wygrywa z Realem Madryt, potrafi bardzo dobrze postawić się drużynie z Madrytu, co pokazują poprzednie wyniki. Co więcej, w ostatnim meczu Girona zremisowała z Realem Madryt, a wcześniej pokonała ich, na wyjeździe. Dziś nie spodziewamy się takiego scenariusza, szczególnie przy dużej ilości absencji w Gironie, jednak ilość bramek może być bardzo spora.

Real Madryt może dziś pozwolić sobie na rotacje, które zapewne zobaczymy. Oczywiście piłkarze, którzy są w dobrej dyspozycji również otrzymają swoje minuty, aby utrzymać ich poziom rozgrywki. Niemniej jednak, możemy spodziewać się małych zmian, ponieważ drużyna z Madrytu w niedługim czasie powraca do walki o Puchar Króla i Ligę Mistrzów.

Nasz typ: Over 3.5 (2.50) Superbet

Czytaj również:  Bayern Monachium - Manchester United typy