GAIS – Oergryte typy

Mecz pomiędzy drużynami GAIS – Oergryte w Szwedzkiej lidze zapowiada się całkiem ciekawie. Bukmacherzy określili już swojego faworyta, jednak my spróbujemy podejść do meczu nieco inaczej. Według nas, może w tym spotkaniu paść bowiem zaskakujący wynik, który nie jest brany przez wielu graczy pod uwagę. Sprawdźcie sami!

GAIS Oergryte typy

W tym meczu zdecydowanym faworytem bukmacherów są gospodarze i nie ma co do tego większych wątpliwości. Mają oni dobry bilans bramek, dobrą formę, a także lepiej grają u siebie. Jeśli jednak spojrzymy w H2H, wcale już nie jest tak kolorowo, ponieważ drużyna GAIS bardzo często remisowała ze swoimi dzisiejszym rywalami (nawet na własnym boisku).

Z kolei drużyna Oergryte radzi sobie całkiem dobrze, pod względem ilości strzelonych bramek, w tym sezonie. Jest to praktycznie początek zmagań tego zespołu w tym sezonie, a także ilość bramek straconych jest równie spora. Niemniej jednak, przy odpowiednim nastawieniu i taktyce, mogą oni zremisować swoje spotkanie. Dlatego też, postawiliśmy na X2.

Typ: X2 (2.05) Superbet

Czytaj również:  Belgia U21 - Holandia U21 typy