Zapowiedź gali Fame MMA 14

W sobotę 14 maja czeka nas kolejna odsłona najpopularniejszej gali typu freak fight show w Polsce. Fame MMA 14 jak zwykle ma do zaoferowania bardzo ciekawą kartę walk, w której nie zabraknie youtuberów, influencerów, a także przedstawicieli różnych dyscyplin sportu. W tym miejscu sprawdzimy, jak prezentują się Fame MMA kursy na najważniejsze spotkania zaplanowane na czternastą odsłonę popularnej gali.

Jak wygląda karta walk na Fame MMA 14

Włodarze Fame MMA po raz kolejny postawili na głośne zestawienia, które na pewno przyciągną przed ekrany telewizorów i monitorów dużą publikę. Przed nami 9 pojedynków, w tym jeden zaplanowany w klatce rzymskiej. Tak prezentuje się karta walk na FAME MMA 14:

  • Wiktoria Jaroniewka – Katarzyna „Laluna” Alexander
  • Mariusz „Hejter” Słoński – Dawid Malczyński
  • Mateusz „Muran” Murański – Alan „Alanik” Kwieciński
  • Mateusz „Fit Lovers” Janusz – Adam „AJ” Josef (w formule K1)
  • Piotr „Szeli” Szeliga – Norman „Stormin” Parke (w klatce rzymskiej)
  • Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka – Krystian „Krycha” Wilczak (o pas kat. półśredniej)
  • Sergiusz „Nitro” Górski – Marcin „Xayoo” Majkut (w formule K1)
  • Agata „Fagata” Fąk – Monika „Mona” Kociołek
  • Mateusz „Tromba” Trąbka – Tomasz „Gimber” Działowy

W karcie walk doszło do kilku zmian. Pierwotnie, z Adamem Josefem zawalczyć miał utytułowany triathlonista, Robert Karaś, ale z walki wyeliminowała go kontuzja. Natomiast Wiktoria Jaroniewska pojawiła się w karcie walk w miejsce Klaudii „Sheeyi” Kołodziejczyk.

Fame MMA kursy na walkę wieczoru

Walką wieczoru na Fame MMA 14 będzie pojedynek Mateusza „Tromby” Trąbki oraz Tomasza „Gimpera” Działowego. Do oktagonu wejdzie dwóch youtuberów, którzy w sumie mają ponad 4 miliony subskrybentów. Obaj panowie zadebiutują w oktagonie, ale co zaskakujące, Fame MMA kursy zdecydowanie wskazują w roli faworyta Mateusza Trąbkę. Jest to spowodowane głównie warunkami fizycznymi. Tromba jest o 10 cm wyższy, a także kilka kilogramów cięższy, co może mu dać przewagę. Biorąc jednak pod uwagę, że obaj zawodnicy będą debiutowali w oktagonie, należy brać pod uwagę, że ogromne znaczenie będzie miała presja i trema. Zawodnik, który szybciej poradzi sobie z silnym stresem będzie miał naturalnie większą szansę na zwycięstwo.

Które pojedynki wydają się najbardziej interesujące?

W karcie walk Fame MMA 14 nie zabrakło elektryzujących zestawień i w zasadzie każda walka może zaoferować naprawdę duże emocje. Bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek pomiędzy Sergiuszem „Nitro” Górskim oraz Marcinem „Xayoo” Majkutem. Panowie zmierza się w K1. Nitro debiutował już na Fame MMA 13, ale przegrał z „Unboxallem”. Z kolei „Xayoo” zadebiutuje w oktagonie. Mimo to, Fame MMA kursy bukmacherskie w roli faworyta wskazują Marcina Majkuta. Nie może to być jednak niespodzianką, biorąc pod uwagę bardzo kiepskie przygotowanie kondycyjne Nitro w ostatniej walce. Przemawiają za nim także warunki fizyczne.

Czytaj również:  Sprawdź aktualne typy Fulham Leeds

W klatce rzymskiej (3×3 metry) zmierzą się Piotr „Szeli” Szeliga oraz Norman „Stormin” Parke. W tradycyjnej walce w formule MMA nikt nie miałby wątpliwości, że Szeliga nie miałby najmniejszych szans z doświadczonym i zawodowym fighterem. W tej formule Szeliga ma jednak przewagę, ponieważ miał już okazję zapoznać się z ciasnotą klatki rzymskiej. Fame MMA kursy i tak wskazują jednak „Stormina” jako niekwestionowanego faworyta tej walki. Na Fame MMA 14 odbędzie się także walka o pas mistrzowski kat. półśredniej. „Krycha” postara się odebrać pas „Wiewiórowi”, który na Fame 13 wypunktował Adriana Polańskiego. Także w tej walce Wiewiórka wydaje się faworytem.

Jak obstawiać zakłady na Fame MMA 14?

Obstawiając walki na Fame MMA 14 gracze będą mieli do dyspozycji kilka form typowania wyników. Najpopularniejsze są proste zakłady na zwycięzcę walki. Warto jednak zwrócić uwagę na Fame MMA kursy na szczegółowe zakłady, takie jak: czas pojedynku czy sposób zakończenia walki. Czasami można tu znaleźć naprawdę ciekawe propozycje zakładów z lepszymi kursami. Miejmy na względzie, że Fame MMA to wciąż walki freak fight show, które zamiast wysokiego poziomu sportowego mają zaoferować przede wszystkim dobrą zabawę. To sprawia, że wyniki pojedynków nierzadko bywają zaskakujące. Osoby interesujące się Fame MMA potrafią jednak skutecznie wyhaczyć godne uwagi typy.

Gdzie będzie można oglądać Fame MMA 14?

Fame MMA 14 odbędzie się już 14 maja w krakowskiej Tauron Arenie. Początek wydarzenia o godzinie 20:00. Najprawdopodobniej pierwszą walkę będzie można obejrzeć na Youtubie, a dopiero pozostałe pojedynki będą dostępne w formule PPV. Dostęp można zakupić na stronie famemma.tv za 24,99 lub 34,99 zł w zależności od wybranego pakietu. Przed nami bardzo interesująca gala, na której nie zabraknie emocji. Już teraz dostępne są Fame MMA kursy bukmacherskie, dzięki czemu, można prowadzić analizy i zastanawiać się na tym, jak skonstruować optymalny kupon, który da większe szanse na zanotowanie zadowalających wygranych.

Czytaj również:  Opisujemy jak wyglądają Mundial koszyki 2022 i ich szanse na wygrane