Elche – Sevilla typy

Mecz pomiędzy Sevillą a Elche prezentuje się bardzo ciekawie. Elche to ostatnia drużyna La Liga, która ma zapewniony spadek w tym sezonie. Z kolei Sevilla, przy odrobinie szczęścia, może jeszcze załapać się na udział w Lidze Konfederacji Europy. Dlatego też, wydaje się, że Sevilla bez problemu poradzi dziś sobie z Elche, nawet na terenie wyjazdowym.

Sevilla Elche typy

Dni Elche w La Liga są już policzone. Drużyna zdobywając zaledwie 20 punktów w tym sezonie, już od kilku kolejek była skazana na spadek. Dlatego też, w dzisiejszym meczu nie spodziewamy się żadnych trudności, jeśli chodzi o Sevillę, która zagra na własnym terenie i której 3 punkty pozwolą grać w Lidze Konfederacji Europy, o ile inne drużyny w tym aspekcie nie zdobędą kolejnych punktów. Warto jednak zostawić po sobie dobre wrażenie, ponieważ Sevilla w tym sezonie również nie grała znakomicie i jest winna swoim kibicom dobry mecz, który może pobudzić jeszcze ich nadzieje, odnośnie startów w rozgrywkach europejskich.

Według nas, motywacja drużyny Sevilli jest dobra. Z kolei Elche jest w dużym kryzysie kadrowym, a także tym, pod względem formy. Wygrana Sevilli powinna być dziś więc formalnością.

Typ: Sevilla (2.15) Superbet

Czytaj również:  Ruch Chorzów - ŁKS Łódź typy