Jak wpłacić i wypłacić pieniądze u legalnego bukmachera? Twój depozyt.

Jednym z elementów wpływających na jakość gry jest dostępność różnorodnych metod wpłaty i wypłaty środków z depozyt. To właśnie ich różnorodne rodzaje sprawiają, że każdy gracz może znaleźć sposób odpowiadający jego preferencjom u legalnego bukmacher a.

Metody wpłaty i wypłaty środków

Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, metody wpłaty i wypłaty środków są bardzo ważnym elementem, który może nawet okazać się kluczowy dla pozycji na rynku danego bukmachera. Często ilość dostępnych metod wpłaty i wypłaty środków jest decydująca dla graczy. Właśnie dlatego legalni polscy bukmacherzy starają się wprowadzać do swojej oferty coraz nowsze rozwiązania.

Tym co łączy wszystkich legalnych bukmacherów, z wyjątkiem najnowszych zawodników (BetX i Fuksiarz), którzy dopiero dopracowują swoje oferty jest dostępność wpłat przy użyciu kart VISA i MasterCard. Dodatkowo aż 13 bukmacherów obsługuje wpłaty BLIK (w tym Fuksiarz), a 11 operatorów udostępnia wpłaty za pośrednictwem platformy Przelewy24. Dodatkowo, w zależności od operatora, gracze mogą skorzystać z opcji wpłaty przy wykorzystaniu platform PayU, DotPay, Tpay, Pay Ekspress, Blue Media. Dodatkowo 5 operatorów umożliwia korzystanie z systemów prepaid Paysafecard. Z pozostałych form wyróżnić można portfele elektroniczne Skrill, Neteller i Paymenticon oraz płatności mobilne SkyCash.

Jak widać, operatorzy dbają o dostępność różnorodnych form wpłaty środków, dzięki czemu z pewnością uda ci się znaleźć takiego, który proponuje najbardziej dogodną metodę.

Najlepsze metody wpłaty

Wiedząc już jakie formy wpłaty oferują legalni polscy bukmacherzy, warto wiedzieć, które z nich są najlepsze. W naszej ocenie zdecydowanie najlepsze są portfele elektroniczne oraz płatności za pośrednictwem platform internetowych. Szczególną zaletą tego typu form wpłaty jest natychmiastowe księgowanie środków. Serwisy tego typu nie zacinają się, co dodatkowo pozwala uniknąć nieprzyjemnych frustracji.

Jednak co ciekawe, obecnie największym zainteresowaniem cieszą się wpłaty BLIK. Gracze doceniają wygodę jego stosowania.

Czytaj również:  Porady bukmacherskie. 10 sposobów dla graczy w sekcji polskiej piłki nożnej.

Jak wpłacać środki u bukmacherów

Karty debetowe i kredytowe

To coraz częściej stosowane metody płatności w sieci. Ich prostota sprawia, że są obecnie najpopularniejszą formą zapłaty. Aby zasilić kontro wystarczy podać dane z karty, w tym jej numer, datę ważności i kod CVC, a następnie wskazać planowaną kwotę przelewu. Tego typu transakcje są bezpieczne, a środki przelewane są natychmiastowo, jednak trzeba się liczyć z wysoką prowizją na poziomie ok 2%.

Przelewy bankowe

Coraz mniej osób decyduje się na skorzystanie z takiej formy zasilenia konta. Przelewy tradycyjne mogą być księgowane nawet do 4 dni, co znacząco obniża jakość gry. Co więcej, decydując się na przelew tradycyjny musisz się liczyć z tym, że bank będzie miał wgląd w Twoje transakcje.

Systemy płatności

Osoby, które nie chcą rezygnować z przelewów mogą skorzystać z możliwości jakie dają nowoczesne systemy płatności. Na rynku pojawia się coraz więcej platform, umożliwiających realizację płatności z niemal wszystkich banków. Metoda ta, choć jest podobna do tradycyjnego przelewu, to w rzeczywistości pozwoli na zaksięgowanie środków nawet w kilka minut.

Portfele elektroniczne

Coraz więcej graczy decyduje się na przejście na tę metodę. Jej przewagą nad pozostałymi metodami wpłaty środków jest to, że wystarczy tylko raz podać dane, by następnie, przy użyciu własnego identyfikatora móc wpłacać wybrane kwoty. Z pewnością wielu osobom spodoba się również fakt, że takie portfele są w pełni anonimowe, dlatego nikt nie będzie miał wglądu w Twoje transakcje.

Metody wypłaty środków

Metody wypłaty środków to to, co interesuje nas najbardziej. Część operatorów zdaje sobie z tego sprawę, dlatego oferuje natychmiastowe wypłaty. Niestety niektórzy w dalszym ciągu zwlekają z realizacją wypłaty, każąc czekać nawet do kilku dni.

Obecnie wśród legalnych polskich bukmacherów tylko Fortuna i Totolotek nie udostępniają opcji szybkich wypłat. Jest to mocno zastanawiające, zważywszy na ich wysoką pozycję na rynku. To pozwala nam przypuszczać, że operatorzy ci nie przewidują wprowadzania tego typu usługi do swojej oferty.

Czytaj również:  Statystyka w zakładach bukmacherskich.

Zalety szybkich wypłat

Nie da się ukryć, że jednym z najważniejszych elementów oferty bukmacherów są właśnie metody wypłaty środków. Tradycyjne przelewy mogą być realizowane od 1 do nawet 2 dni roboczych. Nietrudno zauważyć, że zlecając przelew w piątek można oczekiwać na środki nawet do 5 dni.

Szybkie wypłaty pozwalają na otrzymanie środków nawet w ciągu 10 minut. W zależności od wybranego bukmachera można skorzystać z usługi Pay Express, RapidPay, Quick Pay, Blue Media, Przelewy24, Paysafecard, Neteller oraz Skrill. Co warte podkreślenia, STS wprowadził własną metodę wypłaty środków – STSPay, który dzięki współpracy z 11 bankami pozwala na wygodną wypłatę środków przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Jednak z uwagi na istotne ograniczenia większości systemów szybkich wypłat, warto przed wybraniem odpowiedniego bukmachera ustalić, czy wskazana forma jest również realizowana w Twoim banku. W ten sposób unikniesz przykrego rozczarowania, gdy okaże się, że będziesz zmuszony do skorzystania z opcji tradycyjnego przelewu.