Czy tabela żużlowa pomoże nam podczas typowania?

Jak obstawiać w STS?

Poszukując najlepszego operatora zakładów wzajemnych zdecydowałeś się na założenie konta w STS? Z pewnością zastanawiasz się, o czym powinieneś wiedzieć w kolejnym kroku. Co powinieneś wiedzieć, by zgarnia wysokie wygrane, a także na co zwracać szczególną uwagę, by za szybko nie przepuścić dużej gotówki? W poniższym artykule po krótce przedstawimy ci, jak wygląda oferta STS, jak obstawiać żeby wygrywać, a także na co uważać.

STS – oferta bukmacherska

Oferta STS jest na naprawdę wysokim poziomie. U tego operatora możesz typować nie tylko najważniejsze wydarzenia sportowe, ale również liczne spotkania w ramach niższych lig i sportów niszowych, czy wydarzenia polityczne, takie jak wybory prezydenckie i wydarzenia ze świata showbiznesu i zagadnień społecznych. To wszystko sprawia, że wielu graczy wybiera ofertę właśnie tego bukmachera.

Gracze mogą typować zakłady w formule pre-match czyli przed rozpoczęciem konkretnego wydarzenia, w tym zakłady na żywo oraz zakłady długookresowe, czyli wszystkie te, których rozstrzygnięcie jest przesunięte w czasie. W tego typu zakładach na rozstrzygnięcie można czekać od kilku tygodni, do nawet kilku lat, jednak co warto podkreślić, w przypadku pozytywnego rozstrzygnięcia, wygrane mogą być naprawdę wysokie.

Wśród dyscyplin sportowych w ofercie STS wymienić należy przede wszystkim piłkę nożną, koszykówkę, tenisa ziemnego, siatkówkę, hokej na lodzie, tenis stołowy, boks, piłkę ręczną, spotkania f1, żużel a także liczne rozgrywki e-sportu. Dodatkowo, operator stale poszerza ofertę sportów wirtualnych i gier karcianych.

STS – jak obstawiać zakłady?

Pierwszym krokiem, bez którego nie zaczniesz typować zakładów w STS jest założenie konta. Sama rejestracja jest niezwykle prosta i mieści się w dwóch krokach. Najpierw będziesz musiał wypełnić formularz rejestracyjny, a następnie przesłać skan dowodu osobistego oraz wyciąg z rachunku, potwierdzających, że dane konto należy do ciebie. Jeśli zależy ci na tym, by typować zakłady możliwie jak najszybciej, możesz zdecydować się na skorzystanie z konta tymczasowego, na którym już możesz typować zakłady, a w międzyczasie dokonywać pełnej rejestracji. Jednak co warte podkreślenia, decydując się na konto tymczasowe musisz pamiętać o tym, że nie daje ono możliwości wypłaty środków. Jeśli więc zależy ci na tym, by móc jak najszybciej cieszyć się wygraną, powinieneś od razu rozpocząć procedurę weryfikacyjną.

Czytaj również:  Pin Up Casino Türkiye Giriş Yapın Ve 0 Bonus Kazanı

Gdy już masz aktywne konto u operatora STS możesz przejść do stawiania swojego pierwszego kuponu. Wraz z uruchomieniem konta zyskujesz dostęp do pełnej oferty bukmachera. Liczne kategorie sprawiają, że na pewno uda ci się znaleźć zakład odpowiadający twoim zainteresowaniom. Przed rozpoczęciem typowania zwróć uwagę na wysokość kursów, te stanowią najlepszą podpowiedź, dotyczącą prawdopodobnego wyniku. Im kurs będzie wyższy, tym szansa na wystąpienie takiego wyniku będzie niższa. Podobnie w drugą stronę, niższy kurs wskazuje, że szansa wystąpienia takiego wyniku będzie wyższa, jednak wygrana stosunkowo niższa. Zakłady bukmacherskie opierają się o rachunek prawdopodobieństwa. Mając tego świadomość zwiększysz swoje szanse na wygraną.

STS – jak obstawiać kupony?

Po rejestracji konta dokonaj wpłaty swojego pierwszego depozytu. Możesz wybrać jedną z wielu dostępnych opcji, które pozwolą ci na wygodne zasilenie konta nawet w kilka minut. Następnie wybierz interesującą cię dyscyplinę sportową i konkretne wydarzenie, które planujesz typować. Po kliknięciu w zakład możesz podjąć decyzję, czy planujesz obstawiać zakład pojedynczy, czy stworzyć kupon AKO lub MAXIKOMBI. W prawym boku strony pojawi się podsumowanie twojego kuponu z najważniejszymi informacjami, dotyczącymi wysokości kursu, postawionej stawki i możliwej do zgarnięcia wygranej. Na sam koniec potwierdź stawkę, za którą postawiłeś zakład i czekaj na rozstrzygnięcie zakładu.

O czym pamiętać obstawiając zakłady w STS?

Zakłady bukmacherskie to doskonała zabawa, jednak również forma hazardu. Dlatego decydując się na rozpoczęcie swojej przygody z typowaniem wyników wydarzeń sportowych musisz pamiętać, o ryzyku, jakie wiąże się z tego typu rozrywką. Sport jest nieprzewidywalny, na wynik końcowy wpływ mają różnorodne czynniki zewnętrzne. Dlatego nawet największy pewniak może nie uzyskać takiego wyniku, jaki zakładałeś. Typując zakłady bukmacherskie nie graj za najwyższe stawki, ponieważ to będzie prosta droga do szybkiego bankructwa.

Czytaj również:  Limit bukmacherski – co to jest?

Dodatkowo, zakładając swoje pierwsze konto u operatora STS korzystaj z możliwości, jakie dają bonusy na start. W STS możesz liczyć na bonus o wartości nawet 1560 złotych. W jego skład wchodzą:

  • do 300 zł bonusu od pierwszego depozytu (100%),
  • do 500 zł bonusu od drugiego depozytu (50%),
  • do 700 zł bonusu od trzeciego depozytu (50%),
  • 100 zł na zakład bez ryzyka,
  • 60 zł extra kasa.

Odpowiednie wykorzystanie bonusów pozwoli ci na zgarnięcie wysokich środków na typowanie zakładów bukmacherskich, przy znacznie niższym udziale środków własnych. Jednak by cieszyć się z pełnej wygranej musisz pamiętać o spełnieniu szeregu warunków, opisanych w regulaminie promocji.