CSM Politehnica Iasi – Sepsi OSK Sfantul Gheorghe typy

Przed nami kolejny mecz Ogólnego etapu Ligue I 2023/24. Tym razem naprzeciw siebie stanie CSM Politehnica Iasi i Sepsi OSK Sfantul Gheorghe. Która drużyna odniesie sukces? Która drużyna typowana jest na zwycięzcę i gdzie można śledzić przebieg spotkania? Sprawdź zapowiedź meczu CSM Politehnica Iasi – Sepsi OSK Sfantul Gheorghe!

W najbliższym spotkaniu staną naprzeciw siebie dwie drużyny z Rumunii – CSM Politehnica Iasi i Sepsi OSK Sfantul Gheorghe. Forma zawodników Sepsi OSK Sfantul Gheorghe nie przedstawia się zbyt dobrze, zwłaszcza że w ostatnim czasie drużyna zaliczyła serię trzech porażek. W przypadku CSM Politehnica Iasi sytuacja przedstawia się znacznie lepiej, ponieważ drużyna ma na swoim koncie jedną porażkę i to ona typowana jest jako faworyt spotkania.

CSM Politehnica Iasi – Sepsi OSK Sfantul Gheorghe – gdzie oglądać?

Mecz pomiędzy CSM Politehnica Iasi a Sepsi OSK Sfantul Gheorghe w ramach Ogólnego etapu Ligue I 2023/24 rozegra się 19 października 2023 roku na Stadionul Emil Alexandrescu. Jego początek przewidziano na godzinę 17:00 UTC. Spotkanie będzie można śledzić głównie online, w tym na stronach bukmacherów.

Typ: BTTS (2.00) Superbet

Czytaj również:  Czechy - Polska typy (24.03)