Szybka rejestracja, czyli bukmacherzy bez dowodu

W związku z rosnącym zainteresowaniem, coraz więcej bukmacherów zdecydowało się na prowadzenie opcji „bukmacherzy bez dowodu”. Co ciekawe, u części z nich pojawia się tylko ona, z kolei u pozostałych jest to jedna z opcji.

Dlaczego warto skorzystać z szybkiej rejestracji?

Głównym założeniem rejestracji bez dowodu jest zapewnienie możliwości przetestowania graczom oferty wybranego bukmachera. Podczas szybkiej rejestracji nie ma konieczności podawania numeru rachunku bankowego, czy przesyłania skanu dowodu osobistego, co sprawia, że cały proces przebiega dużo sprawniej.

Operatorzy, którzy w swojej ofercie posiadają dodatkową opcję streamingu, umożliwiają graczom z kontem tymczasowym, dostęp do transmisji na żywo. A co najważniejsze, w przypadku chęci wypłaty wygranych środków, wystarczy dokończyć pełną rejestrację, która pozwoli szybko cieszyć się z wygranej kwoty.

Oczywiście konta tymczasowe mają również swoje minusy. Tym największym jest brak dostępu do pełnego pakietu bonusów na start oraz dodatkowe limity na grę.

Zakłady bukmacherskie bez dowodu

Operatorzy udostępniający możliwość skróconej rejestracji potocznie nazywani są bukmacherami bez dowodu. W rzeczywistości należy pamiętać, że odnosi się to wyłącznie do formalności, związanych z wysłaniem skanu dokumentu. Aby przystąpić do typowania trzeba mieć ukończone 18 lat.

Fortuna – zakłady bez dowodu

Dostęp do konta tymczasowego w Fortunie można uzyskać wyłącznie na 28 dni. Po tym czasie konieczne jest dokończenie rejestracji. Podczas korzystania z konta tymczasowego gracze muszą się liczyć z limitem na grę, który wynosi do 5000 zł. Przy tej formie konta również okrojone są bonusy na start. Nowi gracze otrzymują zakład bez ryzyka i bonus od drugiej wpłaty. Bonus na zakład bez depozytu pojawi się jednak dopiero po zakończeniu pełnej rejestracji.

Sama rejestracja, dzięki połączeniu z Krajową Izbą Rolniczą jest niezwykle prosta. Możliwość potwierdzenia tożsamości poprzez bankowość internetową znacząco skraca całą procedurę.

Czytaj również:  Mostbet Online Мостбет Официальный Сайт Букмекерской Компании а Казин

Szybka rejestracja w PZBuk

Również PZBuk oferuje swoim graczom możliwość przetestowania oferty przy wykorzystaniu konta tymczasowego. Sama rejestracja składa się z zaledwie trzech kroków, przez które przeprowadza graczy prosty formularz. Co ciekawe, operator ten nie nakłada limitów na grę ani nie narzuca określonego terminu na przekształcenie konta.

Na tymczasowym koncie STS bonus bez depozytu

Tylko dwaj operatorzy gwarantują dostęp do bonusu bez depozytu na koncie tymczasowym. Jednym z nich jest właśnie STS. Wybierając konto bez dowodu u tego operatora można zyskać dostęp do ciekawych transmisji na żywo. Należy przy tym pamiętać, że dla odblokowania dostępu należy wytypować przynajmniej jeden zakład w ciągu poprzednich 24 godzin.

Konto tymczasowe od Totolotka

Szybka rejestracja w Totolotku jest naprawdę szybka. Formularz rejestracyjny składa się tylko z jednego etapu, podczas którego należy podać wymagane dane. Niestety, Totolotek nie udostępnia bonusów na start dla graczy z kontem tymczasowym.

LV BET z szybką rejestracją – bukmacherzy bez dowodu

Gracze decydujący się na konto tymczasowe u tego buka muszą się liczyć z limitami na grę w wysokości 5200 zł oraz ograniczeniem w pakiecie powitalnym. Konto bez dowodu daje dostęp wyłącznie do bonusu od pierwszej i drugiej wpłaty oraz na zakład bez ryzyka. Bonus bez depozytu pojawia się dopiero po zakończeniu rejestracji, czyli po przesłaniu skanu dowodu osobistego oraz wyciągu z rachunku.

Najszybsza rejestracja w TOTALbet – bukmacherzy bez dowodu

Formularz rejestracyjny w TOTALbet mieści się na jednej stronie i tym samym jest zdecydowanie najkrótszy. Podczas jego wypełniania podać trzeba podstawowe dane, by móc cieszyć się dostępem do ważnego przez 90 dni konta. Tymczasowe konto gwarantuje dostęp do bonusu od wpłaty, przy utrzymaniu limitu na grę do 5000 zł. Jednak co ważne, po zakończonej rejestracji pełnej gracze zyskują dodatkowo bonus bez depozytu i freebety.

Czytaj również:  Statystyka w zakładach bukmacherskich.

eWinner daje wszystkie bonusy – bukmacherzy bez dowodu

Tym co wyróżnia ofertę tymczasową od eWinner jest dostęp do pełnej puli bonusów na start. Jednak, aby ich nie stracić należy przed upływem 28 dni dokonać przekształcenia konta na pełne.

Co wybrać – rejestrację szybką czy pełną?

Powyżej przedstawiliśmy wyłącznie część ofert dotyczących szybkiej rejestracji u bukmacherów. Jednak już taka pobieżna analiza pozwala zauważyć, że większość operatorów nie nakłada limitów na przekształcenie konta. Rejestracja szybka to najlepszy sposób na przegląd oferty bukmacherów. Co prawda, w przypadku kont tymczasowych jest ona nieco okrojona, jednak już daje pierwszy wgląd co do jakości oferty i obsługi, a także przejrzystości strony internetowej czy aplikacji mobilnej.

Jednak rozważając wybór odpowiedniego konta warto wcześniej określić, jakie są twoje wymagania. Licząc na szybkie wypłaty wygranych warto zdecydować się na pełną rejestrację, by później nie czekać na przekształcenie konta. Jeśli z kolei bardziej skupiasz się na dobrej zabawie, możesz wybrać konto tymczasowe, które pozwoli ci dobrać najlepszą ofertę, bez konieczności podawania pełnych danych u każdego operatora.