Bayern Monachium – Manchester City typy i analizy

Mecz nazywany mianem finału Ligi Mistrzów w pierwszej odsłonie nie dał nam tylu emocji, po obu stronach. Manchester City przejechał się po drużynie z Bawarii, która nie miała absolutnie żadnych argumentów na boisku, co odzwierciedlił wynik 3:0, na korzyść City. Dziś jednak spodziewamy się zupełnie innego meczu, ze strony Bayernu – zapraszamy!

Bayern Monachium Manchester City typy

Według nas, dzisiejszy mecz będzie zupełnie innym od tego, który widzieliśmy tydzień temu. Wszystko za sprawą Bayernu Monachium, który dziś musi podejść inaczej do swojej gry. Owszem, drużyna z Bawarii jeszcze długo nie będzie mogła korzystać z usług najlepszego bramkarza, czyli Manuela Neuera, jednak formacja defensywna musi zagrać dziś zupełnie inaczej.

Spodziewamy się bardzo otwartego meczu z obu stron. Co więcej, według nas, to Bayern Monachium wygra dzisiejsze spotkanie. Nie oznacza to jednak, że Bayern Monachium awansuje. Należy przypomnieć bowiem, że Bayern stracił już trzy bramki. Tak więc, nawet jeśli strzeli dwie bramki i wygra u siebie, nadal nie przechodzi do dalszej fazy Ligi Mistrzów.

Typ: Bayern Monachium (2.70) Superbet

Czytaj również:  Manchester City - Sevilla typy