Barcelona – Real Madryt typy (05.04.23)

Dzisiejszy mecz pomiędzy Barceloną a Realem Madryt zapowiada się niezwykle interesująco. Barcelona będzie szukać czwartego już zwycięstwa z Realem Madryt. Z kolei Real Madryt będzie walczył dziś o to, aby nie tylko pokonać Barcelonę, lecz także awansować do kolejnej fazy Pucharu Króla.

Barcelona Real Madryt typy

Dzisiejszy mecz ma podłoże nie tylko sportowe, ale także i polityczne. Skutkiem tego, wszyscy są nim zainteresowani i chcą wiedzieć, jak potoczy się mecz pomiędzy Barceloną a Realem Madryt. Patrząc na ostatnie wyniki obu zespołów to Barcelona wydaje się być faworytem tego spotkania i tak widzą to bukmacherzy. My jednak twierdzimy inaczej, ponieważ przy takich drużynach nic nie trwa wiecznie i dyspozycja dnia, może przesądzić o wygranej jednej z nich.

Aby jednak nie ferować wyroków w pierwszych minutach meczu ani w regulaminowych 90 minutach uważamy, że dzisiejszy mecz będzie zacięty. Stawiamy awans Realu Madryt po kursie 4.00, który wydaje się być jak najbardziej możliwy do zrealizowania. Value jest spore a sam Puchar Króla w Madrycie jest zawsze mocno pożądany, z uwagi na politykę klubu ze stolicy Hiszpanii.

Typujemy: Real awansuje (4.00) Superbet

Czytaj również:  AC Milan - Salernitana typy (13.03)