Atalanta – AS Roma typy i analizy

Mecz pomiędzy Atalantą a AS Romą wydawać by się mogło, że jest bardzo trudny do obstawienia. Jeśli jednak dokładnie zajrzymy w absencje i statystyki obu zespołów stwierdzimy, że jeden z nich ma całkiem spore możliwości, jeśli chodzi o wygraną w tym meczu. Dlatego też, zapraszamy do naszej analizy!

Atalanta AS Roma typy

Według nas, dzisiejszy mecz Atalanty i AS Romy zapowiada się bardzo ciekawie. O ile Atalanta jest mocną drużyną w lidze, o tyle ma dziś problemy kadrowe, które mogą wpłynąć na wynik meczu. W Atalancie nie zagra dwóch podstawowych obrońców, którzy są kontuzjowani. Co prawda ławka jest długa, jednak nie zawsze zmiany  w składzie dają oczekiwane efekty. Największym problemem Atalanty jest jednak brak jej topowego napastnika, czyli Ademola Lookman’a, który strzelił w tym sezonie dla Atalanty aż 13 goli!

Z kolei AS Roma zagra dziś w optymalnym składzie. Dodatkowo, AS Roma w ostatnich pięciu spotkaniach strzeliła 10 razy i 5 razy straciła bramkę. Oznacza to, że dziś AS Roma wydaje się być cichym faworytem tego spotkania. Zapraszamy!

Typy: AS Roma (3.10) Superbet

Czytaj również:  Salernitana - Juventus typy (07.02)