Arsenal – Southampton typy i analizy

Mecz pomiędzy Arsenalem a Southamton jest jedną z dzisiejszych propozycji. Warto jednak zwrócić uwagę na tabelę ligową. W niej zobaczymy, że pierwsza drużyna Premier League zagra z ostatnią. Czy Southampton jest w stanie dzisiejszego dnia zagrozić swoim przeciwnikom? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w dalszej części analizy. Zapraszamy!

Arsenal Sounthampton

Arsenal w ostatnim czasie nieco zwolnił tempo i zaliczył dwa remisy, które mogą narobić ochoty reszcie stawki na to, aby gonić lidera Premier League. Dziś jednak wszystkie znaki na ziemi i niebie zwiastują, że Arsenal pewnie zdobędzie trzy punkty, na własnym boisku. Drużyna z Londynu ma dziś do dyspozycji optymalną kadrę na mecz, a także wszelkie warunki do tego, aby poprawadzić swoje spotkanie, dając kibicom wiele bramek i dużo radości z gry.

Southampton niestety dąży do spadku z Premier League i wydaje się, że nic nie pomoże tej drużynie w tym momencie. Szczególnie dzisiejszy mecz, może okazać się dość ciężki dla drużyny gości, ponieważ Arsenal po dwóch remisach, będzie szukać bardzo pewnej wygranej, przed swoją publicznością. Zapowiada się mocno overowy mecz.

Typ: Over 3.5 (2.25) Superbet

Czytaj również:  Partizan - BATE analiza