Które drużyny warto obstawiać w sezonie 21/22?

Jeszcze do 9 grudnia będzie trwała faza grupowa Ligi Europy sezonu 2021/2022. Wielu graczy zastanawia się, jak zakończy się liga europy 21 22. Choć rozgrywki te nie wzbudzają aż takiego zainteresowania jaki Liga Mistrzów, to przy odpowiedniej analizie i dozie szczęścia, mogą się okazać bardzo dochodowe. Dzisiaj postaramy się wskazać, które drużyny można uznać za pewniaki, na które warto postawić kupon.

liga europy 21 22

Liga Europy 21/22 typy bukmacherskie

Wielu kibiców uznaje Ligę Europy za drugie najatrakcyjniejsze rozgrywki piłkarskie Starego Kontynentu. O tym, jak istotne są dla świata piłkarskiego świadczy chociażby lista zwycięzców, wśród których znaleźć możemy takie drużyny jak FC Porto, Sevilla, Atletico Madryt, Manchester United czy Chelsea.

Grupy Ligi Europy w bieżącym sezonie ułożyły się ciekawie. Nie da się przy tym ukryć, że losowana z ostatniego koszyka Legia Warszawa nie miała szczęścia, trafiając do grupy z takimi drużynami jak Napoli, Spartak Moskwa czy Leicester. Niemniej, niezależnie od tego, jak bardzo oczekiwalibyśmy innego wyniku, to nasza rodzima drużyna nie jest typowana do zwycięstwa.

Zwycięzca Ligi Europy

Zdaniem większości bukmacherów, szansę na zwycięstwo w Lidze Europy 21/22 mają przede wszystkim zawodnicy Leicesteru City i SSC Napoli. Wiernych fanów tej ligi z pewnością nie dziwią takie wyniki. Obie drużyny mogą się pochwalić najlepszymi kadrami, co znacząco zwiększa ich szansę na zwycięstwo. Kursy na zwycięstwo zawodników tych drużyn kształtują się na poziomie 8.00.

Dalej za nimi znajdują się zawodnicy West Ham United oraz Realu Sociedad. Zdaniem bukmacherów, te drużyny również mogą walczyć o zdobycie trofeum. Warto przy tym zaznaczyć, że bardzo ciekawie kształtują się kursy. W przypadku drużyny angielskiej wynoszą one średnio 12.00, a w przypadku zawodników z Hiszpanii osiągają wartość nawet 15.00.

Czytaj również:  Angielska premiership - jak obstawiać angielską Premiership?

Pozostałe drużyny z czołówek listy zostały opatrzone kursami na poziomie 12.00-20.00, co świadczy o tym, że szanse na ich zwycięstwo są raczej wyrównane.

A jak wygląda typ na zwycięstwo Legii Warszawa? Tutaj niestety bukmacherzy nie wykazują zbyt dużego optymizmu. Kursy u większości operatorów, na zwycięstwo naszej drużyny wynoszą 200.00.

Warto jednak pamiętać, że w sporcie wszystko może się zmienić nawet w ułamku sekundy, dlatego decydując się na typowanie zwycięscy, powinieneś wziąć pod uwagę wszelkie możliwości.

Typy na grupę A – liga europy 21 22

W pierwszej grupie spotkają się ze sobą Olympique Lyon, Rangers FC, Sparta Praga oraz Brondby IF. Dwie pierwsze drużyny zdają się być wyraźnie silniejsze od pozostałych, jednak bukmacherzy szalę przechylają na korzyść Ol. Lyon proponując kursy na poziomie ok 1.90.

Typy na grupę B – liga europy 21 22

Grupa B przyniesie ze sobą starcia takich drużyn jak AS Monaco, PSV Eindhoven, Real Sociedad oraz Sturm Graz. Zdaniem bukmacherów ostatnia drużyna ma zdecydowanie najsłabsze szanse na wygraną, co potwierdzają kursy rzędu 13.00-17.00. w tej grupie walka toczyć się będzie między Monaco i Real Sociedad, z niewielką przewagą dla tych drugich.

Typy na grupę D – liga europy 21 22

W grupie D ligi europu 21/22 możemy oglądać starcia Olympiakos SFC, Eintracht Frankfurt, Fenerbahce SK oraz Royal Antwerp. W tym przypadku mamy wyraźnego lidera, którym jest Eintracht. Większość operatorów potwierdza ich wysokie szanse, oferując kursy na poziomie niespełna 2.00.

liga europy 21 22

Typy na grupę E

Grupa E skupia w sobie takie drużyny jak SS Lazio, Lokomotiw Moskwa, Olimpique Marsylia oraz Galatasaray SK. W tym rozdaniu zdecydowanie najlepiej wypada pierwsza drużyna. Można przypuszczać, że typowanie jej zwycięstwa przyniesie największe szanse na wygraną.

Czytaj również:  Jaki wpływ mają wyniki Ekstraklasy podczas grania?

Typy na grupę F

W grupie F do walki staną drużyny S.C. Braga, FK Crvene zvezda, Łudogorec Razgrad oraz FC Midtjylland. Nie da się ukryć, że nawet zdaniem bukmacherów będzie to bardzo wyrównany turniej. Jednak zgodnie z prognozami bukmacherów największą szansę na opuszczenie grupy mają zawodnicy z Bragi.

Typy na grupę G

W grupie G o wyjście walczyć będą zawodniy Bayer Leverkusen, Celtic FC, Real Betis oraz Ferencvarosi TC. Już po pierwszych rozgrywkach zauważyć można, że niemiecka drużyna Beyer Leverkusen jest zdecydowanie lepsza od pozostałych. Tym samym można przypuszczać, że o ile w międzyczasie nie wydarzą się żadne niespodziewane okoliczności, to powinni wyjść z grupy z największą liczbą punktów.

Typy na grupę H

W grupie H na boisku spotkają się zawodnicy z Dinamo Zagrzeb, KRC Genk, West Ham United oraz Rapid Wiedeń. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, jednym z liderów jest WHU i to właśnie on ma wyraźną przewagę nad pozostałymi zawodnikami w swojej grupie.

liga europy 21 22

Jak typować Ligę Europy?

Choć powyżej wskazaliśmy potencjalnych liderów w obrębie swoich grup, musisz pamiętać, że w sporcie nie ma pewniaków. Decydując się na obstawianie zakładów wzajemnych należy zakładać wszelkie możliwe scenariusze, ze szczególnym uwzględnieniem niespodziewanych zmian, takich jak gra na boisku zastępczym czy nagła kontuzja najważniejszego zawodnika. Nie daj się nabrać na pewne typy dostępne w sieci. Kupując tego rodzaju typy możesz stracić podwójnie, płacąc za „cynk”, a następnie typując niewłaściwy kupon.