AC Milan – SSC Napoli typy

Mecz pomiędzy AC Milanem i Napoli będzie jednym z tych, który może nam zapaść w pamięci. Obie drużyny są zdeterminowane do tego, aby już dziś rozstrzygnąć wynik spotkania. AC Milan będzie miało okazję dziś przesunąć szalę na swoją korzyść, jednak naprzeciwko niego stanie Napoli, które w tym sezonie jest niezwykle celne i bardzo dobrze zorganizowane w każdej formacji. Skutkiem tego, spodziewamy się intensywnego meczu, po obu stronach!

AC Milan Napoli typy

W ostatnim czasie AC Milan bardzo często gra z Napoli. Co więcej, AC Milan pokazał, że jest w stanie wygrać z drużyną, z Neapolu. W ostatnim meczu, AC Milan na wyjeździe pokonał Napoli wynikiem 4:0. Dziś jednak Napoli będzie szukało zemsty z poprzedniego spotkania obu drużyn i będzie chciało pokazać wyższość nad przeciwnikiem z ligi włoskiej.

Według nas, obie drużyny mają argumenty, aby strzelić po bramce. AC Milan gra u siebie, jego skład jest optymalny a forma na tyle dobra, aby konkurować fizycznie z Napoli. Z kolei Napoli jeden gol nie wystarczy, a remis wcale nie będzie satysfakcjonującym wynikiem, po bardzo bolesnej porażce. Skutkiem tego, stwierdzam, że w tym meczu padną minimum 3 bramki. Kurs jest świetny, więc tym bardziej korzystamy z jego wyboru.

Typ: Over 2.5 bramki (2.25) Superbet

Czytaj również:  Valencia - Vallecano typy (03.04)